wycieczki do Jandy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wycieczki do Jandy

Postprzez akum Śr, 15.09.2010 10:35

Pani Krystyno,
bardzo dziękuję za odpowiedzi na wiadomości:-)Rozumiem doskonale ,że nie jestem jedyną osobą z szerokiego grona Pani publiczności , która chciałaby Panią poznać osobiście.Już sam fakt , że mogę napisać do Pani wirtualny list jest dla mnie bardzo emocjonujące i miłe.Wycieczki "do Jandy" ,jak określam moje wizyty w Pani teatrach , będę odbywać jak tylko często się da:-)Wiem już ,że na listopadową "Boską" się nie załapię niestety...Czy jest szansa ,że spektakl wyjedzie jeszcze do innych miast ??Np. Kraków , Wrocław,Poznań - o Trójmieście już nie wspomnę... he he Pomarzyć zawsze można.Dlatego też nie odbieram sobie nadziei , że może jednak gdzieś, kiedyś poznam Krystynę Jandę osobiście :-)
Rozmyślona pozdrawiam Panią gorąco i życzę dobrego dnia.W Gdańsku leje ,ale ja mam w głowie słońce - nie muszę pisać dlaczego... :-)

P.S. Kiedy pojawi się nowa książka ?
akum
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt, 14.09.2010 21:12

Re: wycieczki do Jandy

Postprzez Krystyna Janda Śr, 15.09.2010 16:43

Spektakl będzie grany w Operze warszawskiej w grudniu. A wyjazdy? chyba na razie nie możliwe. Książka? Chyba długo nie przy tej ilości pracy którą mam. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja