spotkanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

spotkanie

Postprzez akum Wt, 14.09.2010 22:23

Pani Krystyno ,

odzywam się ponownie ponieważ po przeczytaniu kilku listów do Pani, zauważyłam ,że zadano Pani pytanie o możliwość spotkania po przedstawieniu.Nie ukrywam ,iż mnie również bardzo interesuje ten temat ,tj. spotkać Panią osobiście :-)Mieszkam w Trójmieście i jak do tej pory była Pani jedynym powodem mojego pojawiania się w stolicy...Oczywiście mam zamiar pielęgnować to wspaniałe przyzwyczajenie i potrzebę zarazem.Moje pytania , poniekąd powtórzone , brzmią - czy rzeczywiście możliwe jest zobaczyć Panią po przedstawieniu ??Czy organizuje Pani spotkania autorskie z publicznością ??Szczytem marzeń byłaby dla mnie możliwość spotkania Pani gdzieś w Trójmieście bo w Warszawie i Pani Teatrach pojawię się dopiero za kilka miesięcy :-( W każdym razie interesuje mnie czy naprawdę można "ukraść" Krystynie Jandzie trochę cennego czasu :-)

Jak zawsze, serdecznie Panią pozdrawiam !!
akum
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt, 14.09.2010 21:12

Re: spotkanie

Postprzez Krystyna Janda Śr, 15.09.2010 07:04

Dziękuję. Na spotkania z publicznością niestety nie mam czasu , zagranie spektaklu szczególnie na wyjeździe to około półtora dnia podroż, próba, spektakl powrót...a po spektaklu zwykle w innych miastach szczególnie przychodzą do mnie ludzie, nie wiem jak dostają się za kulisy. Ale to tylko spotkania związane z autografami.
Spotykam sie w wyjatkowych przypadkach, na umówionych spotkaniach , poprzedzonych najczęściej korespondencją . Ostatnio kilka razy z panią ktoratwierdzi że jest moją córką. Tłumaczę cierpliwie że odbyłam trzy porody i dodatkowych nie pamiętam, ale nie daje to rezultatów. Ta Pani przyjechała specjalnie z Kanady. No cóż...
Pozdrowienia wysyłam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja