geny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

geny

Postprzez amc Śr, 01.09.2010 19:42

Pani Krystyno Kochana,

patrząc na zdjęcia p. Adama mam trzy wnioki (żaden nowy):

1. pewne zdolności to są u Was w rodzinie genetyczne/dziedziczne
jak to się mówi po Mamie i Tacie.

2. jest Pani super-fotogeniczna (znaczy się najpierw też super-ładna)

jedni są La femme rompue a inni La femme photogénique :wink:
[ciekawe jak odmienia się słowo photogénique?]
i jest Pani jak "idealny obiekt treningowy" "obiekt marzenie" dla fotografa/operatora (no przepraszam za przedmiotowe traktowanie na chwilkę)

i jak patrzę na Jadzię to myślę że u Was to też dziedziczne ta fotogeniczność... i TO spojrzenie. Genem dominującym. :wink:

i nie żebym chciała coś Pani ujmować ale wiewiór też do fotogenicznych istot należy...ten puszysty ogon! i gracja w ruchach


A jeśli idzie o zdjęcia to syn na Panią tak elegancko, ciepło i "przytulająco" patrzy. Coś mi mówi że bardzo kocha.

3. boże jak ten czas leci....

ad 3.:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

AMC

ps. co do prędkości smakowania życia to jest Pani moim NIEDOŚCIGNIONYM wzorem {nie żartuję}.Obrazek

od czasu doczasu ja tak sobie siedzę i rozważam ..."o żebym to ja była taka 1. zdolna 2. pracowita 3. szybka i 4. ładna... jak KJ to by było super..." a potem wybucham śmiechem na myśl o tym texcie z SV że Bóg niektórym dał nadzieje ale to też jest siła
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: geny

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.09.2010 09:21

Ma nadzieję że Adaś nie czyta ani mojego dziennika ani korespondencji. Chyba miałby pretensje.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja