Na nowy sezon

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Na nowy sezon

Postprzez Joanna2 Pt, 27.08.2010 04:43

Droga Krystyno,

W tym roku rowniez ciesze sie na koniec wakacji. Latwiej wtedy o kontakt ze znajomymi ktorazy porozjezdzala sie na urlopy i rodzina. Ja natomiast mysle coraz wiecej o wlasnym odpoczynku i przegladam repertuar obu teatrow. Po przylocie zza oceanu nie moge sie nigdy opszec pokusie zobaczenia ktorejsc z waszych sztuk.
Przewazne trafiam na takie, ktore w jakiejs czesci odzwierciedlaja moja rodzine. Poczawszy od "Darkroom" poprzez "Ucho,gardlo, noz", konczac na tegorocznej premierze "Koza, albo kim jest Sylwia". Ciekawa jestem tej sztuki, jak potocza sie perypetie i oczywiscie gry aktorskiej. Niestety patrzac po repertuarze, nie uda mi sie zalapac na "Wassa Zelazowna".
Jak tylko znajdziemy czas miedzy rozmowami, wposmnieniami i planami z rodzina koniecznie bede chciala tym razem zajrzec chociaz do Och'a.

Na koniec prosba o rade: co zrobic jak praca nie daje satysfakcji, ani mozliwosci rozwoju, a szefostwo jezdzi po nerwach? Wspomnienia sushi z Japonii nie wystarczaja.
Pytanie raczej retoryczne, a przewaznie slysze odpowiedz zeby nie zmieniac.
I gdzie miejsce dla jedynego syna i mojego ksiecia?

Pozdrowienia z zyczeniami udanego sezonu.
I mam nadzieje, ze do zobaczenia wkrotce.

Joanna
Joanna2
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 26.08.2010 20:51

Re: Na nowy sezon

Postprzez Krystyna Janda N, 29.08.2010 09:25

Pani Joanno , obok pracy trzeba mieć jeszcze coś co daje radość i sens . A w pracy stopery do uszu i pracować w spokoju. . Pozdrawiam i do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron