OCH jak dobrze!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

OCH jak dobrze!

Postprzez amc Śr, 25.08.2010 16:40

Pani Krystyno,

jak dobrze że macie tą kawiarnię w OCHu!

Przyjechał mój niemieszkający od kilku lat w PL przyjaciel i potrzebowałam go zabrać na kawe w godzinach przedpołudniowo-południowych na Ochocie (blisko Banacha oczywiście). No NIC tam w okolicy nie jest i otwarte przed 12 i nieodstraszające. No na kawe w stołówce szpitalnej przecież go nie wezmę w ramch miłego spotkania po latach... :roll: :lol:
Po odwiedzeniu 3 tzw. lokali skończyliśmy w OCHu. UFFF. Przyjaciel zadowolony. I jeszcze się ucieszył że tak tam ładnie i zadbane i odnowieone (kiedyś oboje mieszkaliśmy kilka lat na Ochocie).
Jak się cieszę że otwierają o 10.00. Ukłony dla pomysłodawcy tej kawiarni tam.

Panów z Amaristo też muszę bardzo pochwalić. Greckie wino, Cherry, ciastko z kulką...super pomysły. Mogliby też dodać sadzone z ziemniakami :wink:.. a na inne spektakle też mam pare pomysłów ale może zachowam je dla siebie bo mi się dziś czarny humor trzyma. :mrgreen: :mrgreen:

z dowcipów kulinarnych...pewnien znany mi neurochirurg co roku na pierwszym spotkaniu studenckiego koła naukowego zamawiał z pobliskiej chińskiej knajpy sobie móżdżek (cielęcy) na grzance...następnie go degustowała na katedrze perorując a walorach smakowych tejże potrawy..no powiem nadałby się na aktora.. a taki zacny doktor.. i takie to mi sie dziś poczucie humory trzyma. przepraszam.

AMC

ps. Jadzia jest super! Oczywiście jest słodkościowa adekwatnie do wieku, ale ma też takie śliczne wesołe-zalotne spojrzenie i piękny uśmiech. Intonacja i modulacja głosu + trzepot rzęs w zdaniu "Pobawisz się ze mną?? TERAZ!!" są rozbrajające. Zupełnie dobrze na aktorkę. :wink:

~~~~~~~~
moi 'premiumowi' goście zdaje się zadowoleni powiedzieli "Grali sami najlepsi, a Krysia Janda przeszła samą siebie". Znaczy się dobrze, prawda?
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: OCH jak dobrze!

Postprzez Krystyna Janda Cz, 26.08.2010 07:00

Dobrze, wszystko dobrze. Jadzia zdaje się króluje w Och-u bo mam na próbach a ona się " pęta" po teatrze. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja