Boska Flo! Aniele.... :)))

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Boska Flo! Aniele.... :)))

Postprzez Magnolia Pn, 23.08.2010 23:42

Pani Krystyno Kochana!

Okazuje się, że podobnie jak każdy dzień w domu Florence,
tak każda moja wizyta w TP może się okazać zaskakująca...

Najpierw wygrałam los na loterii pt. możność spotkania się z Boską po dwu kroć. :)
Wczoraj było wyśmienicie, tzn.... jak zwykle!
Poza jednym małym mankamentem, że parafrazując inną Pani bohaterkę..
wszystkie kwiaciarnie w mieście w niedzielę są zamknięte! nawet widzowie się na to skarżą,
ale jakoś udało NAM się wybrnąć z tej paskudnej sytuacji 8)

A dziś spodziewałam się zwyczajnego.. boskiego dnia.. A było - oj niezwykle! Oj!
Po zachwycających: Habanerze i Arii ze śmiechem; przyszedł czas na anielski występ w Carnegie Hall.
W momencie pojawienia się Florence publiczność oniemiała :wink: , ale po objaśnieniu przez Dorothy jak razem z Florence nazwały strój.. że właśnie anioł........ pojawił się ten niewymuszony, spontaniczny śmiech.... :wink: Przyznam się szczerze, że sama siedziałam zgięta w pół, ze łzami w oczach z tego śmiechu. Dobrze, że nie siedziałam w I rzędzie (tylko w IV), bo bym się sturlała ze swojego miejsca jak nic. :D :D
(Ale tak się zastanawiam, że dla Pani to tego typu sytuacje nie są chyba zbyt komfortowe...???)
W każdym razie, jak można było zauważyć publiczność była zachwycona, a spektakl od tego momentu nabrał pewnej wyjątkowości.... i dla Państwa na scenie i nas na widowni..

Ja w każdym razie dziękuję za wieczór: tak samo boski co pod hasłem "umrzeć ze śmiechu"!

Z wdzięczności zostawiam bilecik :wink:

Obrazek
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Boska Flo! Aniele.... :)))

Postprzez Krystyna Janda Wt, 24.08.2010 07:29

Dziękuję za kwiaty...i przyzna pani ze Anioł inicjacji, zamiast Anioł inspiracji w ustach mojej partnerki scenicznej, to nie jest to przetrwania...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja