towar pod tytułem teatr

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

towar pod tytułem teatr

Postprzez amc N, 22.08.2010 13:13

Kochana Pani Krystyno,

bardzo miłe to DDTVN. Bardzo się cieszę że warsztaty będą. (czyżby minister kultury był tak mily wydać pieniądze na ten zbożny cel?). A Pani ma takie spojrzenie jak mówi o swoich Teatrach o takie:

Obrazek

że sama przyjemność patrzeć i zupełnie łatwo Pani uwierzyć że cokolwiek tam robicie to rewelacyjny projekt.


Pani pewnie o tym wie... ale wydało mi się ciekawe, choć pewnie z Pani perspektywy troszkę słodko-gorzkie:

Czy ma Pan plany artystyczne związane z Polską?

W tej chwili pokazujemy na festiwalu monodram pt. "Więcej Światła" przygotowany przez Teatr Praga z Warszawy. Natalia Kostrzewa gra w nim polską dziewczynę, emigrantkę mieszkającą w Dublinie. Przed nami jeszcze festiwalowa premiera wielkiego widowiska "Era Schaeffera" zrealizowanego przez fundację Area Porta z okazji 80. urodzin polskiego dramaturga i kompozytora Bogusława Schaeffera.

Jeśli chodzi o moje plany związane z Polską, to na pewno chciałbym coś zrobić, choć wszystko zależy od tego, czy jestem w stanie prowadzić biznes w Polsce. W tym roku próbowałem wyprodukować sztukę Diany Douglas, matki Michaela Douglasa o George Saint i Chopinie i ich pobycie na Majorce. Niestety w ostatniej chwili odmówiono nam pieniędzy. Teraz przygotowujemy tą sztukę po angielsku i za 2 lata będziemy pokazywać ją w Edynburgu i Londynie.

Tak naprawdę to mam nadzieję, że uda nam się stworzyć w Polsce prawdziwy teatr komercyjny, który będzie przyjmował spektakle i teatry z całej Polski. Taki teatr będzie musiał mieć co najmniej 600 miejsc. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych lat znajdę takie miejsce w Warszawie.


http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103089,8260923,Edynburg__Tutaj_kupuje_sie_i_sprzedaje_towar_pod_tytulem.html

gdyby to realnie powstało tak jak Borkowy o tym mówi to mogłoby być zupełnie ciekawe miejsce...np. nie trzebaby już jechać do Krakowa albo Gdańska na spektakle, bo one częściej niż raz na rok byłyby grane w Warszawie. Ciekawa opcja.

pozdrawiam serdecznie-słonecznie

AMC

ps. Fashion Design. Podoba mi się.. oczami wyobraźni widzę taki neon... za 10 lat ..."Fashion House Klosinsky Co. Ltd." Ładnie prawda?
.. chociaz lepiej chyba "Fashion House Janda" bo krócej.

Obrazek :wink:

pps. W Trójce podali, że obecny Dalajlama XIV mówi że kolejny(-a) Dalajlama możliwe że będzie kobietą.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: towar pod tytułem teatr

Postprzez Krystyna Janda Wt, 24.08.2010 07:20

Pozdrawiam. Życzę powodzenia w planach teatralnych. Serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja