Słoneczna Toskania

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Słoneczna Toskania

Postprzez w.dyrda Pt, 20.08.2010 12:57

Szanowna Pani,

Są takie miejsca i takie chwile, które trudno opisać słowami. Pani, w niedawnym tekście o Toskanii w "Polityce"udało się to w sposób doprawdy niezwykły. Sam niedawno wróciłem z tego pięknego zakątka Włoch i cieszę się, że mogłem dzielić z Panią zachwyt nad takimi miejscami jak urokliwa Peretta (pamięta Pani niebiański widok z tarasu tamtejszego kościółka ?) Castiglione czy Siena.
Wraz z kilkoma osobami, w tym z pewną śliczną Polką, która od 10 lat prowadzi cudowne SPA na wzgórzach okalających Sienę, postanowiliśmy przybliżyć naszym rodakom uroki Toskanii i rozpoczęliśmy prace nad projektem o nazwie "Słoneczna Toskania". Bylibyśmy zaszczyceni gdyby w jakikolwiek sposób, nawet symboliczny, udzieliła Pani swojego wsparcia dla naszych starań. W długi listopadowy weekend, w Hotelu Sielanka nad Pilicą organizujemy Weekend Toskański, w ramach którego odbędą się m.in warsztaty kuchni toskańskiej z udziałem naszych włoskich przyjaciół, którzy na codzień prowadzą swoje urokliwe restauracje w Toskanii. Planujemy również degustacje win toskańskich prowdzone przez zaprzyjaźnionych właścicieli winnic, wernisaż fotografii artystycznej, prezentację multimedialną oraz wiele innych atrakcji. Byłoby cudownie gdyby najważniejszym wydarzeniem tego weekendu był wieczór autorski z Pani udziałem. Bylibyśmy niezwykle zobowiązani gdyby przyjęłą Pani nasze zaproszenie. Proszę wybaczyć jeśli moja prośba wydaje się Pani zbyt śmiała. Sama możliwość pisania do Pani jest już dla mnie ogromnym zaszczytem.

Łączę wyrazy szacunku,

Wojciech Dyrda
w.dyrda
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 12.08.2010 08:51

Re: Słoneczna Toskania

Postprzez Krystyna Janda So, 21.08.2010 18:44

Bardzo dziękuje za zaproszenie. Niestety moje obowiązki nie pozwalają mi skorzystać z zaproszenia. Pozdrawiam państwa i życzę sukcesów w osiągnięciu miłego celu jakim jest propagowanie wypoczynku i uroków Toskanii.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja