Cieszę się razem z Panią!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Cieszę się razem z Panią!

Postprzez frezja Śr, 18.08.2010 20:18

Dobry wieczór Pani!

Bardzo cieszy mnie ta SETKA! Jak dobrze czytać Pani radosne wpisy w dzienniku! Oby tak zawsze. I oby zdrowie dopisywało!
A tegoroczne obchody Solidarności - dla mnie tylko dzięki TVP, bo być na miejscu nie mogę. Zobaczyć Panią w roli recytatorki poezji i prozy? No cóż mogę chcieć więcej? Pełnia szczęścia. Wiem, że obchody uświetniać będą wokaliści, m.in Pani Renata Przemyk, która zaśpiewa "Balladę o Janku Wiśniewskim". A ja zawsze płaczę, gdy słucham tej ballady w Pani wykonaniu, tak mnie porusza, że nie mogę po prostu, płaczę, jak dziecko. Ale TAKIE łzy lubię. Ciekawa jestem jak "zadziała" na mnie Pani Przemyk, bardzo lubię Jej głos, "przeszywa do głębi". A Pani co sądzi o Pani Renacie, jeśli oczywiście mogę spytać ?
I przy okazji małe pytanie: jakiej muzyki słucha Moja Ukochana Aktorka? Polskiej? Zagranicznej? Rockowej? Klasycznej? Nie mam pojęcia... Ja jestem zdecydowanie duszą rock'n'rollową.

Pozdrawiam, GRATULUJĘ i życzę, by Pani Anioł Stróż miał siłę biegać za Panią i strzec :-)

f.
"...ten telefon w mojej głowie tylko brzęczy, brzęczy, brzęczy, brzęczy..."
Avatar użytkownika
frezja
 
Posty: 55
Dołączył(a): Wt, 10.08.2010 20:34

Re: Cieszę się razem z Panią!

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.08.2010 04:20

Dziękuję. Słucham muzyki która jest mi aktualnie podobna do pracy, ale zdecydowanie wole dziś audio książki. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron