100 razy sztuka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

100 razy sztuka

Postprzez amc Cz, 19.08.2010 12:19

Kochana Pani Krystyno,

no miałam nie jechać... ale 100 Lament.
to jakoś tak wyszło...

Publiczność dopisała jak zawsze:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Grupa Pań:

Obrazek
Wyjątkowo rozkoszowała się rolą Babci.

Niektórzy zatrzymali się w pracy żeby obejrzeć spektakl:

Obrazek

Ta miła Pani:

Obrazek

zawsze przychodzi. Znaczy zawsze kiedy jestem to ją widzę i za każdym razem w dużym skupieniu czyta Wasz repertuar.


Część spektaklu odbyła się pod parasolami:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obsada też ukryła się pod firmowymi parasolami:

Obrazek
Obrazek

Nawet jak przestało padać parasol był w pogotowiu:

Obrazek

Miałam wrażenie że troszkę może im być ślisko:

Obrazek

Ale Panie dzielnie się trzymały:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po spektaklu były kwiaty:
Obrazek
Obrazek

O tu jakiś miły pan czai się w roślinami:
Obrazek

Niektórzy widzowie sami podchodzili z kwiatami po spektaklu:
Obrazek


Obrazek

Co ja tam mogę napisać.

Dziękuję.
Dobrze że jesteście.
I oczywiście mam nadzieję na więcej ;) premier placowych w przyszłym roku…
Może coś dla młodzieży? W sensie konik i pchła są dla małych…a dla dzieci „ średnich”?

AMC

ps.
Pani Krysiu,
jak to mówią "głupi ma zawsze szczęście". Jakiś miły człowiek raczył oddać bilet na "Boską". I to moje ulubione miejsca! Mam w przyszłym tygodniu tzw. ważnych gości... no więc dokąd to? no do Teatru. Elegancja-Francja...Oczywiście zapowiedzieli się za późno... więc "normalnie" biletów nie było...
Jak mi pan Krzyś przybijał tą czerwoną pieczątkę na biletach 'Premium' (dobra i zgrabna ta nowa nazwa) to jak bym komunie brała :wink: . Ostatnio to się chyba tak ucieszyłam z biletu jak na Boską w Chicago bilet "upolowałam". No w każdym razie dostarcza mi Pani powodów do radości (ale ja głupia jestem :mrgreen: :wink: )... i cóż za szczęście. Cały wieczór nie trzeba mówić. A goście zajęci (i zapewne zadowoleni). "Odwali Pani za mnie brudną robotę" tzw. 'zabawiania gości'. Dziękuje. Obrazek


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
a tu dopiszę żeby nie mnożyć postów.

Setny "Dowód" super! na prawdę świetnie dziś grali. Jak to by ująć wyjechali w kosmos. Dynamicznie, elastycznie i elegancko. Wszyscy.
I ładne podziękowania po spektaklu (oj "wkopał się" p. Seweryn... "wkopał" :lol: )
No ja mam nadzieję że im się nie znudzi i nastęną setkę zagrają. :D

A na mnie to Forum ma zdecydowanie zły wpływ. :wink: O 19.00 dzowni do mnie taka jedna forumowiczka i mówi mi że ona w kasie stoi po wejścióweczkę i że na początku ogonka jest i oświadcza mi "Przyjeżdżaj. Ja czekać.". No to co miałam robić? Pobiłam dziś swój rekord prędkości dojazdu z Szaserów do Polonii. 13 mint spod drzwni na Szaserów do Kasy. Razem z parkowaniem (na tym cholernym zatłoczonym parkingu na środku!) i dobiegiem z samochodu do kasy. Ale warto było. Od razu mi się humor poprawił. Chyba do tego NY pojade. Co oni mówili o NY to bardziej mi się chciało jechać.

ściskam mocno-energio-dodająco-pro-och-budowniczo
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: 100 razy sztuka

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.08.2010 04:36

Ile energii i radości w tym liście. Jak to miło. Pozdrawiam i dziękuję raz kolejny.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja