u celu!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

u celu!

Postprzez amc N, 27.06.2010 21:24

Kochana Pani Krystyno,

dotarłam do Szwecji. Z lekkim opóźnieniem. Przez ten prom.
Przegapiłam przez to spóźnienie na moim szkoleniu wykład jednego noblisty. Trudno. Świat jest pełen noblistów.

A ja tym promem... bo ja tu jestem z pewnym osobnikiem, co to bardzo chciał promem bo ma takie miłe wspomnienie i mnie i promu sprzed iluś lat i tak chciał sobie powtórzyć. No cóż. Samolotem by było pewnie i szybciej i taniej ale czego się nie robi dla...
I tu jeszcze od promu było 330 km do Geteborga. A limit priędkości 70 do no 90 km/h i wszędzie kontrole. Więc wie Pani ile jeszcze godzin jechałam... :evil:
No nic. Ja się ucze. On zwiedza.

Przygód ciąg dalszy. Zarezerwowałam sobie hotel. No przez internet. Bo mi się podobał. Przypominał mi małe szwedzkie domki. Wybrałam na podstawie zdjęć (załączam na dowód):
Obrazek
Obrazek

domko-podobny mimo że znajduje się w centrum miasta i że blisko do centrum konferencyjnego...
I co się okazało?

Jest to hotel należący do WESOŁEGO MIASTECZKA

co je widać z okna centrum konf:
Obrazek
(widok z okna koło sali wykładowych :lol: :lol: )

http://www.liseberg.se/en/home/Amusement-Park/

Na śniadaniu odkryłam że na 1 dorosłego gościa hotelu przypada średnio 2 szt gościa hotelowego w wieku 3 - 10 lat :lol: :lol: Istna rozkosz.
Facet w recepcji ma krawat w zielono-różowe paski ze złotym królikiem (symbol parku) i sprzedaje... balony, pluszowe zielone króliki i uszy królika (takie na głowę)...

W cenie hotelu jest bilet do wesołego miasteczka.
Oczywiście nie doczytałam tego w sieci, bo się spieszyłam jak rezerwowałam.
No chyba sobie pójdę. :mrgreen:
Nawet nie muszę pytać Freuda o drogę. :wink:



Trzymam kciuki za Duszę Psa!

Obrazek

Twoja hotelowa blondynka,
AMC
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: u celu!

Postprzez Krystyna Janda Pn, 28.06.2010 07:07

Super. Ja bym zwariowała. Ale dobrej zabawy życzę. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron