List piętnasty

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

List piętnasty

Postprzez kundzia85 Śr, 09.06.2010 07:40

Dzień dobry Pani Krystyno!

Właściwie powinnam zacząć od tego, że jest Pani po prostu absolutnie fantastyczna, choć pewnie słyszała to Pani już wiele razy w życiu , jednak jestem zdania ,że pochwał i miłych słów nigdy zbyt wiele więć powiem raz jeszcze FANTASTYCZNA!!! Wczorajszy wieczór był dla mnie i moich towarzyszek :) ( takie symboliczne , nielubiane kiedyś słowo) czymś niezapomnianym . Nie znajduję słów , żeby to tutaj opisać, jeszcze czuję te emocje. Jestem dumna i wdzięczna zarazem, że mogłam uczestniczyć w czymś tak ... niesamowitym, niezwykłym etc etc. Poza wszystkim podziwiam Pani siłę i kondycję, tak dwie godziny bez przerwy, bez szklanki wody. Nawet sobie nie jestem w stanie wyobrazić , jakie to musi być wyczerpujące. Jednocześnie widziałam jaką to wszystko sprawia Pani przyjemność. Cieszę się ,ale i troszkę martwię , bo z dzisiejszego wpisu wywnioskowałam, że niewiele Pani odpoczywa, podobnie jest zresztą z moją mamą, która niedawno rozpoczęła kolejną dodatkową pracę, choć wraca zmęczona to nie bez satysfakcji. Zresztą mama zawsze jak Panią widzi i podziwia to też twierdzi , że tempo życia macie chyba podobne. Ona też nie umie odpocczywać. Ale się rozpisałam , przepraszam za ten mój nieco gawędziarski ton.
Na zakończenie po prostu dziękuję za niezwykłe zakończenie naprawdę miłego wczorajszego dnia ( mój doktor czuje się lepiej). A z okazji jubileuszu Pani fundacji składam serdeczne życzenia powodzenia i gratulacje dla Pani, Pani Marysi i wszystkich , którzy tę fundację stworzyli i nadal tworzą.

Pozdrawiam serdecznie
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: List piętnasty

Postprzez Krystyna Janda Pt, 11.06.2010 13:51

Najserdeczniej pozdrawiam ja także. Dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron