rekompensaty

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

rekompensaty

Postprzez annaurszula Pn, 07.06.2010 01:17

Witam serdecznie.

Ta ostatnia środa była dla mnie FATALNA,ale dni jakie po niej następowały były niesamowicie przyjemne!

*W piątek cały dzień wpadałam przypadkowo na bliskich mi ludzi których nie widziałam kilka lat. Wróciły wspomnienia o dobrych chwilach jakie razem przeżyliśmy.

*W sobotę cały dzień byłam na planie filmu "Wojna żeńsko - męska", pierwszy raz od tak dawna! Czas spędzony z ludźmi z planu dał mi wiele dobrego, znów poczułam że żyję.

*W niedziele dostałam od ojca fenomenalne rodzinne fotografie z lat 1900-1939 (które ukrywa przed moją matką, która wszystko co jej zdaniem- bezwartościowe,niszczy). Są przepiękne!

Dziś jadę z klasą do Śniadki na ostatni,obowiązkowy plener malarski dla przedostatnich klas Liceum Plastycznego. W przyszłym roku szkolnym nie będzie mowy o jakichkolwiek wyjazdach...DYPLOM i MATURA tuż,tuż !
A czy Pani pamięta swój ostatni plener malarski z liceum plastycznym? :)

Pozdrawiam Panią ciepło i przesyłam promyk pozytywnej energii!
Życzę Pani żeby takie rekompensaty od losu(który nie zawsze jest przychylny) zawsze przychodziły ze zdwojoną siłą. :)
A.
Avatar użytkownika
annaurszula
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pt, 09.10.2009 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: rekompensaty

Postprzez Krystyna Janda Pn, 07.06.2010 12:08

Pamiętam. Byłam tak zakochana ze nic nie pamiętam co namalowałam. To było w Tykocinie. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron