Spotkania i inne :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Spotkania i inne :)

Postprzez Julita89 Wt, 18.05.2010 23:29

Pani Krysiu,

Chciałam podesłać linki do ostatniego spotkania z Panią w Poznaniu.

http://www.youtube.com/user/WSNHIDoffic ... DEm89U-86w

Bardzo ciekawe to spotkanie i mnóstwo uśmiechu mi przysporzyło :)
czyt. koleżanki przed chwilą zbudzone moim śmiechem :oops:

Oglądam i myślę, żebym ja miała 20% Pani energii i 10% Pani motywacji...
No ale może trochę przesadzam :wink:
Uśmiechem Pani zaraża na tym spotkaniu! :)
A czy polegnie Pani bo nie gra Pani Klimakterium tylko Becketta? I świetnie. Jest czego się trzymać. Tamto się kiedyś znudzi nie sądzi Pani? Tak myślę. A Pani przegrać nie może.

Życzę dużo sił, udanych prób. Ciekawi mnie jak się miewa Elżbieta po tylu latach...
Dobrego dnia.
A... a propos dobrego dnia...
wie Pani, że ja mam często omamy już na dzień dobry....? :oops:

Obrazek

Serdeczności :)

Julita


PS. Robi mi się okropnie gdy czytam te powyższe listy forumowiczki. Pani Krystyno ja wierzę, że takie słowa wpuszcza Pani jednym uchem a wypuszcza drugim, bo przecież Pani swoją wartość zna.

PS. 2 W niedzielę czeka na mnie Darkroom w Ochu, jestem ogromnie ciekawa!
A potem już Gazeta Cafe i spotkanie z Panią i Panią Magdą Umer, dawno nie widziana Shirley za którą stęskniłam się ogromnie... och ile dobrego :)
Do zobaczenia!



O "Białej bluzce" w Gazeta Cafe

Krystyna Janda i Magda Umer będą gośćmi najbliższego spotkania w cyklu "Film, muzyka, teatr w Gazeta Cafe"

Obrazek

Krystyna Janda i Magda Umer wracają do głośnego spektaklu sprzed lat. W Och-teatrze trwają próby do premiery "Białej bluzki" według Agnieszki Osieckiej.

To był kultowy spektakl i to określenie w tym przypadku nie było wcale przesadą. Opowieść o kobiecie, która nie może sobie poradzić ze sobą i z Polską stanu wojennego. Prapremiera przedstawienia przygotowanego na Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, odbyła się w 1987 r.na Scenie na Dole w Teatrze Ateneum.

W nowej "Białej bluzce", której premiera planowana jest na 4 czerwca w Och teatrze przy Grójeckiej, pojawi się tylko część dawnych piosenek. Usłyszymy też kilka nowych, zmieniona jest też adaptacja tekstu Agnieszki Osieckiej. Muzyką i aranżacjami zajął się na nowo Janusz Bogacki. Ale reżyserem jest Magda Umer, a bohaterkę zagra Krystyna Janda.

"Białej bluzce" poświęcone będzie najbliższe spotkanie w cyklu "Film, muzyka, teatr w Gazeta Cafe". W niedzielę 30 maja o godz. 17. gośćmi w naszej kawiarni przy ul. Czerskiej 8/10 będą: Krystyna Janda i Magda Umer. Rozmowę poprowadzi Remigiusz Grzela. Wstęp wolny.

Źródło: Gazeta Wyborcza Stołeczna

http://wyborcza.pl/1,94899,7918270,O__B ... _Cafe.html
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Spotkania i inne :)

Postprzez Krystyna Janda So, 22.05.2010 14:19

Bardzo dziękuję. Nieocenione te wieści o tym co i gdzie robię , porządkują i moją wiedzę an ten temat. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron