Wykresy, felietony, BB...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wykresy, felietony, BB...

Postprzez Julita89 Wt, 04.05.2010 21:09

Dobry wieczór Pani Krystyno,

Na początek:
tak wedle badań jest Pani trzecia w rankingu najpopularniejszych aktorek w Polsce.

Obrazek

No u mnie ta kolejność jest nieco inna :)
Jeśli chodzi o reżyserów, to Pan Wajda uplasowany na I miejscu :)

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ak ... -w-polsce#



Pani Krysiu, z tymi Konfiturami jakaś wielka niewiadoma... skoro nawet Pani nic na ten temat nie wiadomo, a maile wysłane do TV pozostają bez odpowiedzi... Może faktycznie trzeba by coś do rymu... Ale niekoniecznie w stylu Jakby się facetki mniej szanowały toby fabryki czekolady zbankrutowały :wink:
Mam nadzieję, że już niedługo zostanie podana jakaś informacja.

Jedna z moich koleżanek, tegoroczna maturzystka zaparła się na polonistykę... I wypytuje i radzi się, ja mówię dziecko przemyśl to dobrze! Ja nie żebym żałowała, ale... lepiej przemyśl... Ważne żeby robić to co się naprawdę lubi i w czym jest się naprawdę dobrym..

Życzę Pani dobrej reszty tygodnia, niech wreszcie zacznie się z górki. A może już się tak trochę zaczęło? Myślę o Pani i Pani Teatrach mocno. I w związku z tym gdy Pani w rozterkach i smutkach to i ja jeszcze bardziej... tak po prostu.

Zostawiam dla Pani morze tulipanów i serdecznie pozdrawiam :)

Obrazek


J.


PS. Dziś (niedziela) znalazłam wreszcie Pani felieton we WPROST. Pani wie jak lubię Pani pisanie i jak dla mnie to Pani może pisać wszędzie, tak we WPROST jak i Wyborczej, a nawet Niedzieli :D To teraz poleciałam skrajnościami :D W każdym razie miałam dziś mało przyjemny dzień i parę słów od Pani to zmieniło :)

PS. 2 Podoba mi się bardzo stwierdzenie biegam na próby " Białej bluzki" jak na randki. Życzę aby "randki" dawały nieustająco wiele radości :) Powinno się Panią za ten powrót do "Białej bluzki" na rękach nosić :D A mój bilet już czeka z czego cieszę się ogromnie :)
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Wykresy, felietony, BB...

Postprzez Krystyna Janda So, 15.05.2010 06:44

Bardzo pozdrawiam i ja. Ranking mnie zdumiał....Tulipanowej niedzieli.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron