Ucho Gardło Nóż, 11 maja 2010

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ucho Gardło Nóż, 11 maja 2010

Postprzez Magnolia Cz, 13.05.2010 22:53

Kochana Pani Krysiu,

Dziś zaledwie kilka zdań..

Dziękuję, bardzo dziękuję za "Ucho", które miałam przyjemność obejrzeć 11 maja.

Uwielbiam Panią w tej roli, w mojej ulubionej obecnie Pani roli... (ciekawa jestem czy to się zmieni..
tzn. na ile Biała Bluzka mnie zachwyci, a raczej ile miejsca zajmie w moim sercu..).
Jest Pani wspaniała (tak wiem, powtarzam się :oops: )!

Podziwiam Panią we wszystkim co Pani robi i mocno Pani kibicuję! Trzymam kciuki za powodzenie...

Obrazek

Jestem podekscytowana, że zobaczę "Białą Bluzkę" (wczoraj odebrałam 4 bileciki na premierę :P ), mimo że z konieczności.. to jest to spełnienie mych marzeń.. to będzie co prawda inna BB... ale mam kilka spektakli, których mi strasznie żal, że ich nie widziałam. Należała do nich właśnie BB. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko "Kobiety Zawiedzionej", ale tu już nie robię sobie żadnych nadziei..

Oczywiście ogromnie ubolewam, że nie mogłam być dziś na spotkaniu z Panią, w Poznaniu.. :cry:

Do zobaczenia, w najbliższym czasie, ponownie na Panu Jowialskim (20.05).

Ps. U mnie zawodowo.. trochę niepewnie... bo zmiany wokół mnie.. czas pokaże na ile będą mnie one dotyczyć (Pani Krysiu mam wrażenie, że to chyba ogólnie jakiś niefajny czas jest...),
ale prywatnie... to u mnie jest wspaniale :)
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Ucho Gardło Nóż, 11 maja 2010

Postprzez Krystyna Janda So, 15.05.2010 06:18

Jeśli prywatnie wspaniale to najważniejsze... Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron