Pani Krystyno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani Krystyno

Postprzez Julita89 Pn, 10.05.2010 00:03

Kłamstwa, złość, naprawdę nieuzasadniona, wylewanie własnych niepowodzeń i frustracji, na drugich. Takich słów proszę nie brać się do siebie. Bo to nie słowa krytyki z którą można polemizować, to agresja i... już sama nie wiem jak to nazwać... To po prostu niesmaczne. Proszę nie przejmować się listem Forumowiczki, chodź to naturalne że po takich słowach, kolejne 10 minut to wdech - wydech.... :evil:

Więc coś jeszcze zostawię. Miniony weekend miałam okazję spędzić w Krakowie, do którego jeżdżę dość często, ale dopiero teraz wybrałam się na Cmentarz Rakowicki. Pamiętając wskazówki, ale jeszcze się upewniłam, że Cztery groby za Daszyńskim, po lewej...Daszyński na środku alei głównej., oczywiście ja od 2 tygodni blondynka (z całym szacunkiem :wink: ) szukałam po prawej, no ale nic, trafiłam do grobu Heleny Modrzejewskiej i oto została pamiątka

Obrazek

Obrazek


Serdeczności posyłam i życzę dziś dobrego Krakowa :)

Pani psychofanka bardzo z tego powodu szczęśliwa,

J.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Pani Krystyno

Postprzez Krystyna Janda Śr, 12.05.2010 07:57

Tak, też mam takie zdjęcie...Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron