Pani Szambelanowa

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani Szambelanowa

Postprzez Magnolia N, 02.05.2010 03:19

Kochana Pani Krysiu,

najserdeczniej dziękuję za piątkowy spektakl "Pana Jowialskiego". Pan Szambelan, a w roli tej pan Malajkat wyjątkowy.. uroczy.... I powtórzę się, że Pani Szambelanowa jest fantastyczna i zachwycająca... perełka!
Wspaniała rola. Gratuluję i dziękuję.

Obrazek

Ten spektakl z przyjemnością ogląda się po wielokroć.
Z radością więc, choć również w ramach takiej minimalnej pomocy, zakupiłam w sobotę kolejny bilet, na kiedyś tam...

Cały czas myślę o Pani ciepło, aby kolejne niemiłe niespodzianki już się nie pojawiały..
Frekwencja teatralna to mam nadzieje przejściowy czas i że już niedługo wszystko sobie "odbijecie".
Ostatnie koncerty w Och były wyjątkowe, za co jeszcze raz bardzo dziękuję. Niestety byłam tylko na dwóch (Anna Prucnal i Grażyna Łobaszewska), ale te przeze mnie widziane cudowne :)

Z niepokojem czytam/słucham o Pani i Teatru rozterkach, ja ze swojej strony obiecuję moją niezachwianą frekwencję..

Jednocześnie muszę to powiedzieć - z powodu wznowienia/zrobienia na nowo "Białej Bluzki" - jestem wniebowzięta. Jest kilka legendarnych spektakli, których nie udało mi się zobaczyć. Do nich należy i "Biała Bluzka". Kłaniam się pięknie.

I na zakończenie, dziękuję za spotkanie, było mi bardzo milo..

Do zobaczenia 8 maja na Shirley Valentine.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Pani Szambelanowa

Postprzez Krystyna Janda N, 02.05.2010 09:49

Dziękuję . Do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja