Wstąp do Bagdad Cafe...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wstąp do Bagdad Cafe...

Postprzez Magnolia N, 21.03.2010 20:05

Droga Pani Krysiu,


Miło mi było niezwykle obudzić się w sobotni, wczorajszy, poranek
(choć mój "poranek" to Pani środek dnia :D )
i przeczytać te kilka zdań w dzienniku, trochę.. o teatrze, o codzienności "w Pani oczach"... no i zobaczyć zdjęcia z prób Jowialskiego (ale fantastyczne! patrząc na zdjęcia czuję, że Pan Jowialski będzie cudowny); za to wszystko.. jak również za odpowiedź w sprawie muzeum w NY serdecznie dziękuję.

A ja swoje imieniny, co to w sobotę 20 marca..., postanowiłam świętować kulturalnie przez kilka dni :D Zaczęłam w piątek (o ile nie wcześniej na recitalach w T.Studio.. :) ) Rewersem (okazuje się, że jeszcze grają w kinach..), potem, w sobotę odebrałam moje polo-bilety na dzisiejsze BAGDAD CAFE (co było kolejną okazją do przyprowadzenia do Polonii, kogoś, kto jeszcze nie był w TP, tym razem była to moja młodsza siostra, muszę przyznać, że miło usłyszeć od młodej osoby pozytywne opinie nt teatru w ogóle, zresztą w Polonii również bardzo jej się podobało, jak i sam spektakl..). Świętowanie zakończę we wtorek, oglądając spektakl z Pani udziałem czyli Wątpliwość (Do zobaczenia!). Same przyjemności...

Bardzo podobał mi się mój świąteczny..Bagdad Cafe, cudownie spędziłam dziś czas w TP,
w głowie Wstąp do Bagdad Cafe i in. I w związku ze spektaklem mam dwa pytania:

1. Pamiętam z moich poprzedni Bagdadów, że na końcu Brenda i Jasmin pojawiają się w sukniach ślubnych... Miało to dla mnie swój urok i symbolikę...

CZY ZREZYGNOWALIŚCIE PAŃSTWO Z TEGO?

bo dziś nie było tego..

2. Wspominała Pani kiedyś o ewentualnym ukazaniu się musicalu BAGDAD CAFE na płycie,
ja bardzo chętnie posłuchałabym tych pięknych utworów...

CZY UKAŻE SIĘ BAGDAD CAFE NA CD?


I mam jeszcze jedno, trzecie, zapytanie, w innym temacie:

3. Zajrzałam bowiem do Pani KALENDARZA, a tam UCHO.. I PIOSENKI.. w maju w OCH,
a nie widzę tego w repertuarze Och-Teatru.. ??

Mam nadzieję, że na premierę Kubusia Fatalisty.. będą wejściówki, byłabym wdzięczna... :wink:


Kłaniam się wiosennie (tym razem adekwatnie do tego co za oknem)..
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Wstąp do Bagdad Cafe...

Postprzez Krystyna Janda Pn, 22.03.2010 09:25

Białe sukienki się "popsuły" i szyjemy nowe. Pewnie jutro je przywiozą. Szycie tych sukienek jest skomplikowane i jest ponadto sekretem jak się je szyje. Bagdad cafe na płycie? Zapytam co się z tym dzieje. Był problem z prawami na wydanie płyty. Co do strony Och-teatru to są nowości jeszcze w teatrze nie uaktualniono stron na maj i zmian na kwiecień o ile wiem. Pewnie dzisiaj. Służę uprzejmie, a na przyszłość wszystkie te pytania można zadać wysyłając list na adresy e-mailowe teatrów Polonii i Ochu - są one na stronie Fundacji. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja