13go marca w Ochu...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

13go marca w Ochu...

Postprzez Julita89 N, 14.03.2010 20:43

Droga Pani Krysiu,

Ucho gardło nóż jest sztuką niezwykłą w każdym tego słowa znaczeniem. W Pani interpretacji - fenomenalną.
Znów ogromnie mocno przeżyłam ten spektakl. Opowieści jakie słyszymy z ust Tonki, przeszywają na wskroś...
Ja słyszałam zdania padające ze sceny, a czułam jakbym była tuż obok tych wydarzeń, cierpień. Tylko kolejne obrazy przesuwały się przed oczami.. Potrafi Pani w ten niezwykły sposób wciągnąć widownię w inną rzeczywistość, poruszyć, otworzyć nam oczy i zostawić ślad w sercu, takiego którego nie da się niczym zmazać.
No a Pani ekspresja bijąca ze sceny była obezwładniająca (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu).
Uwielbiam to i za to wszystko bardzo dziękuję.

Nowa przestrzeń. Super. I bardzo mi się podoba jak Pani tak gra na dwie strony. Pod tym względem Ucho chyba podoba mi się nawet bardziej niż kiedy je widziałam w Polonii.

Ucho darzę sentymentem, ponieważ był to pierwszy spektakl w jakim w ogóle zobaczyłam Panią na scenie już ponad rok temu (no tak, mocny repertuar wybrałam na dzień dobry, ale to mi tylko na dobre wyszło).

Wizyta w Pani Teatrze pozwoliła na bardzo miłe spotkanie z forumową Koleżanką (pozdrawiam z tego miejsca anię1323 :D ) Bardzo lubię takie spotkania, można się przekonać naocznie jakie mamy sympatyczne Towarzystwo :)

Pani Krysiu raz jeszcze bardzo dziękuję za wspaniały wieczór, dostałam od Pani bardzo pozytywnego kopa :D

Obrazek

i dziękuję za spotkania :) było mi bardzo miło, że mogłam z Panią zamienić dwa słowa :) Dziękuję :)

Pani Krystyno, a jak Pani ręka? Mam nadzieję, że lepiej?? (i że jednak bez trudu poradziła sobie dziś Pani z tymi ziemniakami) Zmartwiłam się.

Jak zawsze z bardzo bardzo serdecznymi pozdrowieniami, jeszcze imieninowymi,

Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: 13go marca w Ochu...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 16.03.2010 23:48

Dziękuję. Ręka na blokadzie i obrałam te ziemniaki. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja