Ja z malym zapytaniem...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ja z malym zapytaniem...

Postprzez Piotr z Florydy Pt, 12.03.2010 14:59

Dzien Dobry Pani Krystyno!
Strasznie sie ciesze z Pani sukcesu jako Syrenki warszawskiej. Kiedy ogladalem wczoraj videoclip z konferencji prasowej, usmialem sie niesamowicie, szczegolnie w momencie, kiedy Pani stwierdzila, ze Pani biust jest wiekszy, ale i tak sie podoba ten na obrazku.... No bomba, bo chyba wszystkich zatkalo na jakies dwie i pol sekundy....
Poza tym mam tyle rzeczy do powiedzenia i pytan do zadania, ze juz mi sie to nigdzie nie chce miescic, a nie chcialbym tu Pani zawracac glowy, bo w mojej wersji, to to by chyba nie wyszedlby list, acz jakis strasznie marudzacy felieton. Chodzi o to ze chcialbym sie z Pania podzielic refleksjami i zapytac co Pani o tym sadzi, bo naprawde licze sie z Pani opinia. Nie zeby pytac o prady jak zyc, tylko normalnie, po ludzku sie wygadac o tym i tamtym.....
Albo moze ja moge w kawalkach......... Hm....... Nie pomyslalem.
Ok. Bardzo Pania prosze aby Pani mi dala znac, czy moze choc jakas chwila sie znajdzie na czytanie moich bredni, czy mam sie po prostu pocalowac w ..... Nie no zartuje z tym calowaniem!
Pozdrawiam najserdeczniej
Piotr Z Florydy
Piotr z Florydy
 
Posty: 44
Dołączył(a): N, 27.02.2005 16:35
Lokalizacja: Fort Lauderdale

Re: Ja z malym zapytaniem...

Postprzez Krystyna Janda So, 13.03.2010 00:13

Na cóż na pogadania nie bardzo mam czas. Czytam tu listy i teksty, teksty, umowy, propozycje teatralne. Nasz teatr nei am kierownika literackiego, nie bardzo nas na to stać, wiec z konieczności wszystko do czytania przechodzi przez moje ręce....Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja