HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 07.03.2010 12:44

Hihi, Kangurzyco, wyluzuj torbę, bo zaraz wejdzie Sonia i Ci powie, że straciłaś PH i obwieści koniec HP. Niniejszym oświadczam, ze moje PH ma się doskonale, pomimo różnych życiowych zawirowań i każdemu tu na forumie życzę w podobnych okolycznościach przyrody co najmniej takiego. Tak, napij się winka. Może dostaniesz głupawki za jakieś 3 godziny. W każdym razie bardzo na to liczę.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez sonja N, 07.03.2010 12:47

GrejSowa napisał(a): i obwieści koniec HP..


co to to nie. Nigdy.
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: HYDE PARK

Postprzez Cletoris Veritas N, 07.03.2010 13:13

Połykanie liter nigdy jeszcze nie przyprawiło mnie o niestrawność.
Avatar użytkownika
Cletoris Veritas
 
Posty: 5334
Dołączył(a): Pn, 04.04.2005 15:32

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB N, 07.03.2010 13:18

Grejsowa, jak bumcy-dydy, Ty za duzo czytasz miedzy wierszami. U mnie torba wyluzowana i bez glupawki. Moze nie licz, tylko sama golnij. Bo jednak moja glupawka, nawet blyskawiczna, dzisiaj tu chyba nie pomoze. Do kolezanki – kolega:

Obrazek
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 07.03.2010 13:49

Marysiu, no weź, toż ja luźna jestem jak gumka w majtach Alberci. A kolega nabzdyczony jakiś, może spięty?

Czytam to, co Druhny piszom, Kangurzyco. Piszom Druhny wierszami, czytam wierszami. Piszom między wierszami, czytam między wierszami. Toż oczodołów sowie nie zakleję butaprenem, co ne? A golnąć nie golnę, z różnych powodów. Ale Ty sowie nie żałuj.

A teraz spadam, bo przerwa się skończyła i trza wracać do życia. Pa.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB N, 07.03.2010 14:03

Na sowich humorach to ja sie nie znam, wybacz.

Grejsowa: "Czytam to, co Druhny piszom, Kangurzyco. Piszom Druhny wierszami, czytam wierszami. Piszom między wierszami, czytam między wierszami. Toż oczodołów sowie nie zakleję butaprenem, co ne?"

Tzw. zagwozdka. Znaczy to moje bleblanie to czesc jakiejs wiekszej calosci? Ze ja cos pisze miedzy wierszami? Nieee, poddaje sie. :D
Pa, dobrej niedzieli.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 07.03.2010 14:58

że co...? o matko... Tak, tak, to część większej całości, wierzchołek góry lodowej!!! Kryj się, Kangurzyco!!! Ty piszesz między wierszami? Chciałabyś. Co to to nie. Walisz równo torbę na ławę. Nie ze mnom te numery, Kangurzyco!

Kangurzyco, melduję posłusznie, że aktualnie jak raz nie mam żadnych humorów.

Zagwozdka...? No, może...ale rozwiązanie w kolejnym odcinku kiedyś, gdzieś. Jak mi się będzie chciało :)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB N, 07.03.2010 15:11

Grejsowa: „Kangurzyco, melduję posłusznie, że aktualnie jak raz nie mam żadnych humorów”.

Acha. No to OK. Bo ja pisalam o tym koledze ze zdjecia. W sensie, ze nie wiem, czemu nabzdyczony jakiś, może spięty.
Z zapartym tchem czekam na kolejny odcinek. :D
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB N, 07.03.2010 15:50

Grejsowa: „Ty piszesz między wierszami? Chciałabyś. Co to to nie. Walisz równo torbę na ławę. Nie ze mnom te numery, Kangurzyco!”

Etam. Jakbym chciala, to bym pisala. Ale w koncu to kto pisze? I dlaczego z tym do mnie? Grejsowa, Ty jak zakrecisz, to Ściana sie chowa.

Pozdrawiam wszystkie Druhny piszace wierszami i miedzy nimi, i jak tam kto chce. Spadam, dobranoc. :)
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 07.03.2010 16:18

Kangurzyco, Ty nie szukaj dziury w trampolynie.

Dobranoc.

P.S. :)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz N, 07.03.2010 21:39

Ścianu, wszystkiego najlepszego. Niech Ci się spełnia!

Obrazek

Czekoladki z Kazimierza.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez An-dora N, 07.03.2010 23:42

Scianu, ode mnie tez!
Badz szczesliwa, gdziekolwiek jestes i cokolwiek robisz.

Obrazek

Albercia on greentrip. Moglyby sie ze Scianusia dogadac, dobra, nie zawsze, ale w niektorych sprawach przynajmniej, ne?

A wszystkie Druhny intensywnie pozdrawiam.
No i gdzie ta wiosna? Zimno jak skurczybyk.
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. N, 07.03.2010 23:44

Cze! Kangurzyco czuwasz?! NO! OSCARY. Juz czas sie budzic!

Melduje, ze balot wypelniony. Dziekuje DruhnOM filmowkOM za udzial w glosowaniu. DaMY czadu jak nic. Tu glupawka. Bez Was nie byloby tegorocznych Oskarow, hihihi...Dziekuje DruhnOM niefilmowkom za tolerancje i przymkniecie oczodolow. Obiecuje, ze na moim Oscar Party bede HalYnke godnie reprezentowac. Ewentualnie moge pic z umiarem bo prowadze...

W ostatniej chwili udalo mi sie zobaczyc "White Ribbon"....kurna, watpliwosc do potegi! Niech mi ktos wyjasni co TAM sie wlascie stalo, bo ja nie potrafie zyc w takim zawieszeniu!

No to pedze na druga strone Zatoki! Pa.

O masz Andorcia! Cze Andorciu! ....what the hell is that...hihihi...i juz mnie nie ma....
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba N, 07.03.2010 23:57

Czołem!

Fajnie, jak Druhny tak wychodzą po kolei. A jeszcze jak się potargają, to już całkiem szafa gra.

A ja rzutem na taśme obejrzałam An Education (Była sobie dziewczyna). Nuda, panie! I kilka niekonsekwencji jak dla mnie. W sumie obejrzałam osiem z nominowanych tytułów. Orka na ugorze, a nie snobizm!

Emciu, moim zdaniem we Wstążce stało się kilka normalnych nieszczęść plus kary wymierzane przez dzieci pastora i zgraję dzieciaków (dlatego nikt się nie przyznał, w myśl zasady, że w kupie raźniej i w poświęceniu dla sprawy).

"...pić z umiarem, bo prowadzę"? Ostatnio ogłosili, że w Polsce łapią już więcej kierowców pod wpływem narkotyków niż po alkoholu. Dno!
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez An-dora Pn, 08.03.2010 00:14

No waham sie ciagle - czekac na te oskary, czy isc spac?
Jakos w tym roku mi sie nie chce.
Pare lat temu pamietam, ze w koncu w pewnym momencie sie pospalismy, ale w koncu budze sie (myslac "przespalam oskary!!!", hihihi...) a tu male wtedy jeszcze Malenstwo siedzi sowie skulona w fotelu i w najlepsze sledzi przebieg wydarzen! Jak ja pognalam do lozka to sie bronila mowiac, jak telewizor tak po nocy leci to na pewno wazne, a ze my spalismy chciala poogladac, zeby nam potem opowiedziec...

Chyba pojde spac, Druhny-Filmowki popatrzO i opowiedzO jutro, poparlszy zdjeciamy, co?
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Pn, 08.03.2010 00:51

Hello, witajcie.
OK, Grejsowa, rozumiem. Czeski serial - nikt nic nie wie. Tez lubie. Cze i trzym sie. :)
U mnie Oskary dzisiaj o 21.30, jak zwykle z poslizgiem, jak juz wszyscy wszystko wiedza
(w przeciwienstwie do czeskich seriali). Nie lubie. Ale co ja moge?

Optymistyczna historyjka na sniadanie. Kiedys pisalam o przyjacielu Starego, moim zreszta tez. Chodzili razem do przedszkola od maluchow, ta sama podstawowka i lawka, ten sam ogolniak i lawka, pozniej politechnika, wyemigrowali w tym samym roku: przyjaciel do USA, Stary do NZ. Po latach zupelnie przypadkowo i bez porozumienia znalezli sie w tej samej firmie. No i wlasnie o tym w ich firmowym, g l o b a l n y m (Stary) magazynie:

There is a stronger USA-Australia connection that you may think:

Two .............. employees: AB and JB:

FACTS:
-born in the same town in Europe
-attended the same kindergarten - the same class - (no desk yet)
-attended the same grammar school - the same class - shared the same desk
-attended the same high school - the same class - shared the same desk
-attended the same Technical University
..........(had different wives though ;) )

-emigrated to the opposite parts of the world (USA - Australia)
Through different circumstances in their lives ended up
in the same company........ ...................!

"Stary, dopisz, ze JB byl swiadkiem na naszym slubie, a my pozniej razem na jego".

Druga wiadomosc taka, ze w wyniku sobotniej BURZY na robocie u Starego zawalila sie czesc dachu. Radosnie nastawia sie na kilkutygodniowa prace z chaty.

CV, a do mnie jesien przyszla juz...

Na forumowym zegarze 4.10. O, przepraszam bardzo kanal Nine!!! Wlasnie w tej chwili mam relacje, i to od dwoch godzin! No cus tak przeczuwalam, ze przespie. Nic to, tradycyjnie obejrze wieczorem.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Pn, 08.03.2010 15:02

Od razu przepraszam za roszczeniowość, ale ja się pytam gdzie do cholery jest relacja?
No Druuuuhny przecież nie można nas tak rozpuścić, a potem zostawić! Na lodzie. No naprawdę. Protestuję.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pn, 08.03.2010 17:47

A nawet mialam dobre intencje zeby dopisac nagrodzonych do oskarenki, ale kurnaola nie moge sie dopchac do koncowych kodow na kolory a na piechote to nie bardzo chce mi sie ja odtwarzac...

Wiec tylko pare refleksji...

-Ucieszyly mnie nagrody dla "The Hurt Locker", szczegolnie za rezyserie"Avatar" i tak sie obroni, zwlaszcza finansowo, wiec szafa gra.
-Zmartwilo mnie , ze "Inglorious Basterds dostal tylko jedna nagrode. Uwazam, ze Oscar za Original Screenplay mu sie nalezal na 115%. Tarantino sleczal nad nia podobno przez wiele lat...No trudno.
-Zmartwilo mnie, ze "Dr Parnassus" nic nie dostal. Ale pani Sandy Powell odbierajaca nagrode za Costume Design w "The Young Vicoria" dedykowla ja stosownie projektantom kostiumow w filmach wspolczesnych, ktorzy wlasciwie szanse na zachwyty nad swoja praca maja znikome.
-Na nagrode za Cinematogrfie dla "Avataru" wzruszylam ramionami.
-Argentynski "El secreto de sus Ojos" wpisuja natychmiast do organizera. WOGOLE nic o nim nie slyszalam. Tylul piekny, co ne?
-No i wg mnie Legion of Extraordinary Dancers dal CZADU! Wideo niezbyt jakosciowo ale nic innego nie znalazlam...
-Aaaaaa...prowadzacy do bani! Hihi...Zglaszam propozycje zeby w przyszlym roku zatrudnic Macka Stuhra! BUM!


I to by bylo na tyle. Niech zyje kino!


PS Kangurzyco, zajrzalam do tego watku o ksiazkach...wspomnienia...
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Cletoris Veritas Pn, 08.03.2010 18:55

Połykanie liter nigdy jeszcze nie przyprawiło mnie o niestrawność.
Avatar użytkownika
Cletoris Veritas
 
Posty: 5334
Dołączył(a): Pn, 04.04.2005 15:32

Re: HYDE PARK

Postprzez kasja Pn, 08.03.2010 23:43

Marysia, kapitalna historia o AB i JB :D :D

pozdr dla HP
Avatar użytkownika
kasja
 
Posty: 723
Dołączył(a): Cz, 31.01.2008 15:26
Lokalizacja: w drodze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne