PRIMADONNY :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

PRIMADONNY :)

Postprzez amc Cz, 10.12.2009 07:51

Kochana Pani Krystyno,

chciałam powiedzieć że Koncert Primadonny zachwycający!

Wspaniały wieczór. Bardzo się cieszę że zorganizowaliście takie wydarzenie.

Pani M. Walewska oszałamiająca. Prawdziwa Primadonna! W ruchu, w geście, w stroju. I bardzo fajne umiejętności aktorskie. Elegancki profil. Szlachetne spojrzenie. Naturalnie głos bezdyskusyjnie świetny. W pięknej dyspozycji głosowej była p. Walewska tego wieczoru, a jej śliczna i elegancka suknia przyciągała wzrok.
A i w 2 części koncertu wspaniała Habanera! I ta czerwień! Cudo!
No po prostu w całości p. Walewska to tzw. klasyczne piękno.


A Pani. Kurzak..hmm. no głosowe możliwości wielkie, ale (przepraszam) jak się jest w operze to wypada się ubrać, poruszać, gestykulować, zachować mimikę jak w operze a nie operetce. No i ukłony... można opanować takie co nie prezentują gołego biustu całej sali. Biusty to w Teatrze Sabat. Do kankana nie do arii. No wiem, to mój zły, krytyczny charakter przemawia ale ja po prostu uważam że primadonna to powinna na scenie być damą a nie rozkosznym rozgrzanym podlotkiem. Nawet biodrem można kręcić tak żeby było zmysłowo i elegancko (jak Walewska w Habanerze) a nie wulgarnie. Tylko trzeba poćwiczyć. Ale głos bardzo udany.

Tak czy inaczej ja w oczekiwaniu na CD/DVD z tego wieczoru! oraz jego powtórkę.

A może by tak Walewska "w towarzystwie" jakiegoś barytonu? taki Ruciński na przykład...

xxxx

AMC

ps. Na brak oddechu zapasowy oddech przesyłam:

Obrazek
Może się przyda.

A Wiewiór to był u koto-lekarza? Nie znam się na kotach ale u ludzi czasami kaszel nie jest taki nic-nieznaczący. :(
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: PRIMADONNY :)

Postprzez Krystyna Janda N, 13.12.2009 20:53

Szkoda że nie byłam na tym koncercie. Kot zdrowy. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja