AMC to wybitna mloda uczona

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

AMC to wybitna mloda uczona

Postprzez Jureczek Pt, 27.11.2009 15:52

Droga Pani Krystyno,

Rzadko mi się zdarza taka niespodzianka jak dziś.

Mail od AMC do mnie : wpadnij do Akademii Teatralnej dziś, coś tam będzie ciekawego (ciasteczka i soki gwarantowane)

Dziewczyna o ktorej myślalem , że owszem moglaby napisać pracę doktorską o KJ, ma wybitne osiągnięcia naukowe. Jej praca doktorska zostala przez jury reprezentujące koncern L'Oreal i Polski Oddzial Unesco wybrana jako jedna z trzech do prestiżowej nagrody, której wręczenie odbylo się dziś i poprzedzalo te ciasteczka i soki. Dwie prace habilitacyjne też zostaly wyróżnione.
W Polsce co rok pięć prac z dziedziny Biologii i medycyny napisanych przez kobiety zostaje wyrożnionych.
W edycji francuskiej tej nagrody L'Oreal w zeszlym roku dokonano wyboru dwóch uczestniczek, ktore w tym roku otrzymaly nagrodę Nobla.

Anna Malgorzata Czarnecka pseudo AMC miala dziś swój wielki dzień.

Gdy te pięć mlodych pięknych kobiet laureatek pojawilo się na scenie i gdy wyświetlono filmiki o nich (AMC w Teatrze Polonia oczywiście) , oglądający odnieśli wrażenie jakie to interesujące osoby o wielu zainteresowaniach pozanaukowych.

Ale jak ona godzi Forum , Teatr, Doktorat to jest dla mnie wielka zagadka.

Tutaj powinny się wkrotce pojawić zdjęcia z uroczystości


http://lorealdlakobietinauki.pl/laureatki_2009.php










.
Jureczek
 
Posty: 2523
Dołączył(a): N, 20.05.2007 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: AMC to wybitna mloda uczona

Postprzez Krystyna Janda So, 28.11.2009 22:47

Składam AMC głębokie ukłony i gratulacje. AMC jest tu odkąd pamiętam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja