List

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

List

Postprzez kundzia85 Cz, 26.11.2009 11:56

Witam serdecznie!

To mój pierwszy list do Pani mam trochę tremę,żeby nie napisać czegoś niestosownego.Bardzo się cieszę,że istnieje taka możliwość kontaktu z Panią,choć to nie to samo co "cierpliwy" papier.
Do Polonii trafiłam niedawno bo we wrześniu tego roku,choć uwielbiam teatr jako sztukę w ogóle,wcześniej nie miałam okazji.Jestem zachwycona tym miejscem,ma magiczną aurę i jakoś tak czuje się w nim taką kobiecą rękę.Bardzo to w nim polubiłam.Byłam do tej pory na "Darkroomie" i na "Trzech siostrach" rzec by można dwa różne spektakle bo nowoczesność i klasyka,ale oba równie świetne teraz wybieram się na "Miss Hiv" z niecirpliwością czekam na "Dowód" no i na styczniową "Wassę Zeleznową" (udało mi się zdobyć bilety na niedz.17.1) bo tam "spotkam się" z Panią i bardzo jestem tego spotkania ciekawa.
Rozpisałam się okropnie a chciałam tylko powiedzieć dziękuje.Dziękuję że stworzyła Pani to miejsce,dla mnie szczególne,dziękuje za te wszystkie niezwykłe chwile i żywe emocje,które czuję ze sceny.Dzięki temu mogę choć na chwilę zapomnieć o moich zmartwieniach,o ciężkiej chorobie, z którą walczę.Takie miłe chwile dają mi siłe i chęć a o to czasem trudno.
Widziałam niedawno "Tatarak" i podziwiam Panią za tak szczere intymne wyznanie.O chorobie, śmierci raczej się nie mówi ucieka się od tego.Za chorobą kryje się przecież człowiek,który potrzebuje bliskości,kontaktu, bycia z nim.I dla mnie ten film jest takim świadectwem tego bycia i wszystkiego co się z nim wiąże.Piękne.
Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję
Ewa
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: List

Postprzez Krystyna Janda Pt, 27.11.2009 19:21

Pani Ewo, serdecznie Panią pozdrawiam i zapraszam ...mam nadzieję ze będzie pani ze spotkań z nami zadowolona.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron