Repertuar Teatru

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Repertuar Teatru

Postprzez danuta Cz, 19.11.2009 01:03

Dlaczego na Stronie Internetowej nie ma repertuaru Pani Teatru na m-c XII. 2009 r. Wybieram się ze Śląska ( Tychy ) do Warszawy w dniach 5-7. XII. 2009 r. Z grupą przyjaciół chciałam wybrać się na wybrany spektakl, ale widocznie skorzystam z poropozycji konkurencji, np. Teatru Komedia lub Żydowskiego. Wiem, że można zadzwonić bezpośrednio do Teatru, ale dziś taka forma informacji i rezerwacji biletów już mnie nie zadawala. Czy może Pani za pośrednictwem swoich pracowników przysłać do mnie ofertę spektakli na miesiąc XII. 2009 r. lub uaktualnić Stronę Internetową w tym zakrsie - niezwłocznie. A może w XII. 2009 r. Teatr Polonia po prostu nie pracuje? Mam nadzieję, że mnie Pani nie zignoruje albo odpisze na mój email zbyt późno. Przesyłam pozdrowienia i serdeczne gratulacje z okazji zdobycia podwójnych, zasłużonych "Złotych Kaczek". Danuta Waszak, email: p29.dyrekcja.tych@gmail.com
danuta
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 02.02.2006 18:59

Re: Repertuar Teatru

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.11.2009 00:01

Jest repertuar na grudzień 2009 od kilku miesięcy. Tam jest taki przycisk- grudzień.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron