SZCZĘŚLIWE DNI I REWERS

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

SZCZĘŚLIWE DNI I REWERS

Postprzez Julita89 N, 15.11.2009 23:15

DROGA Pani Krystyno,

Bardzo dziękuję za piątkowe ,,Szczęśliwe dni".
Spektakl przejął mnie do głębi, tematyka jest trudna, porusza sprawę samotności ludzi starszych. Starość może wyglądać naprawdę strasznie. Ta sztuka jak dla mnie była bardzo prawdziwa, a Pani i Pan Jerzy Trela graliście naprawdę mistrzowsko.
Ile zrobiło też światło w tym spektaklu. Wprowadzało nastrój, prowadziło widzów przez cały dzień bohaterów.
Powiem szczerze, że wprowadziła mnie ta sztuka w dziwny stan po zakończeniu, zasmucenia, refleksji. Zmusił do zatrzymania się.
Świetny efekt z parasolką.
Byłam z koleżanką, była również pod wielkim wrażeniem zarówno samej sztuki jak i Państwa gry.
Myślę, że sięgnę do Becketta, zachęciła mnie do tego Państwa interpretacja tego dzieła.
Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję. I te ukłony na owacjach, nadwyczajne, dystyngowane, eleganckie!
Ta sztuka była dla mnie głębokim przeżyciem. Dziękuję za kolejne, wspaniałe wspomnienie, które będę nosiła w sercu. Na pewno nie czeka mnie tak pusta przyszłość jak Winnie. Będzie co wspominać, a jej najbardziej brakowało wspomnień.

Sobotni wieczór natomiast (i dzisiejszy również) upłynął pod znakiem "Rewersu".
Film uważam po prostu za rewelacyjny. Wielkie gratulacje dla Pani i całej ekipy, dla Pana Lankosza, który jest debiutantem a stworzył naprawdę świetny film, o wiele wyżej niż na miarę debiutanta właśnie.
Niezwykle podobały mi się kreacje zarówno Pani jak i Pani Anny Polony jesteście Panie po prostu wspaniale. Uwielbiam Pani poczucie humoru i emocje. I muszę przyznać, że Agata Buzek zyskała w tym filmie bardzo, uważam, że rzeczywiście była bardzo dobra.
Myślę, że film zyskał wiele także poprzez swój czarno - biały obraz. Oddawało to jeszcze lepiej klimat tamtych lat, poza tym to bardzo ciekawa odmiana, ostatnio nie widuje się, aby któryś z reżyserów decydował się na taki przekaz widzowi.
I muzyka w "Rewersie" jest naprawdę cudowna.
Jeszcze raz gratuluję. Jestem pod dużym wrażeniem filmu.

DZIĘKUJĘ za piękny weekend i kłaniam się Pani,

Julita

PS. Czy kwiaty dotarły do Pani w sobotę?
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: SZCZĘŚLIWE DNI I REWERS

Postprzez Krystyna Janda Wt, 17.11.2009 07:19

Kwiaty dotarły, bardzo dziękuję i w ogóle dziękuję i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja