depresja

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

depresja

Postprzez joleczka59 N, 15.11.2009 20:47

Pani Krystyno!Przepraszam za ten list, ale jestem załamana sytuacją.Kilka dni temu podrzuciłam Pani moje płyty, ale tak naprawdę już nie mam siły na walkę ze środowiskiem i walkę o miejsce dla mojej muzyki.Nadal nie mam pieniędzy i żyję za niecałe 1000pln,a w międzyczasie straciłam miłość męża, zaniedbałam dom, i wiele bym teraz zrobiła, żeby cofnąć czas.Widocznie ta moja muzyka jest zła, bo tylko przez nią tracę.Nie mam domu, nie mam pieniędzy i nie mam juz siły. Może w nowym teatrze znalazłaby się jakas praca dla mnie, obojętnie jaka, ale w miarę stała.Żadnej pracy się nie boję.Pozdrawiam serdecznie.Jola Mórawska
joleczka59
 
Posty: 7
Dołączył(a): So, 17.10.2009 16:12

Re: depresja

Postprzez Krystyna Janda Wt, 17.11.2009 07:17

Niestety w naszym teatrze nie dajemy etatów. Jest ich mało i nie stać nas na instytucje etatową. Prosze napisać do pani Sylwii Rydlewskiej - adres na naszej stronie i z nią wymienić korespondencję , może ona coś poradzi. Pozdrawiam. Płyt wysłuchałam ,a le dla teatru nic z nich specjalnego nie wynika.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja