?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

?

Postprzez annaurszula Pt, 13.11.2009 17:58

Witam Panią serdecznie.
Jakiś czas temu pisałam do Pani na forum pytając o warsztaty aktorskie;wspominając o "Boskiej" a także o tym że reklamy uczy mnie Pani koleżanka z Liceum Joanna Szczechura :).
Mam takie pytanie.Otóż ,w kwietniu tego roku robiłam wraz z moją koleżanką -projekty scenografii i kostiumów do bajki "Odlotowy zawrót głowy" dla Pana Jarosława Janikowskiego(tancerza teatru Studio Buffo).
Pan Janikowski miał się z tymi projektami udać w rożne miejsca, za każdym razem miał nam też mówić gdzie z nimi był i jak to wszystko wygląda.Aczkolwiek jak pytałyśmy go czy coś się ruszyło,odpowiadał po prostu że czeka na odpowiedź,nie mówiąc przy tym na czyją odpowiedz czeka.
Wczoraj,kiedy akurat siedziałam na reklamie u Pani Szczechury,dostałam od tego Pana sms-a z wiadomością,że czeka na odpowiedź właśnie od Pani.Chciałam się tylko dowiedzieć czy rzeczywiście był z tym projektem u Pani?Pytam się dlatego,że czekamy już od kwietnia na jakieś konkrety.Dopiero tym razem napisał coś więcej,wymienił konkretną osobę w tym wypadku Panią.
Pozdrawiam serdecznie :)
A.M
Avatar użytkownika
annaurszula
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pt, 09.10.2009 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: ?

Postprzez Krystyna Janda N, 15.11.2009 08:35

każdego dnia na moim stole pojawia się stos korespondencji , projektów, pomysłów, port-folio, płyt, kompozycji muzycznych do zapoznania się z nimi, być może tam jest i Pań. Ale jeśli chodzi o mnie trzeba niestety czekać na mój wolny moment. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja