Dziekuje.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziekuje.

Postprzez Anai Pt, 13.11.2009 00:42

Szanowna Pani Krystyno,

Przeczytalam kilka dni temu artykul w "Gazecie Wyborczej" pt. "Rafalala" i bardzo sie ucieszylam ze zgodzila sie Pani na projekcje jej filmu pt." I Bog stworzyl transwestyte" oraz monodramu. Mam nadzieje ze projekcja byla sukcesem i poruszyla serca wielu ludzi. Ma Pani racje ze potrzebujemy takich ludzi na ulicy, w sasiedztwie i codziennym zyciu. Bez tego nigdy nie zmienimy sie jako spoleczenstwo i nie zaakceptujemy ich twarzy, a przeciez o to chodzi. Nie mozna zyc w strachu i przesladowac za cos, co nie jest wina ani grzechem. Istnieja jako tacy i udajac ze tego nie widzimy, albo nie akceptujemy nic nie zmieni. Ciesze sie ze mamy takich artystow jak Pani ktorzy probuja cos zmienic w zyciu. Bardzo za to dziekuje.

Chcialam jeszcze dodac, ze podziwiam Pania za stworzenie teatru Polonia oraz teatru Och-Teatr. Jest Pani wspaniala aktorka i rezyserka. Mam nadzieje ze kiedys uda mi sie byc w jednym z tych teatrow na jakims spektaklu. Dziekuje za klase w polskim teatrze i polskiej sztuce.
I jeszcze dodam ze lubie czytac Pani zapiski z zycia:)

Gratuluje i trzymam kciuki za dalsze sukcesy. Zycze sily w realizowaniu projektow i szczescia w zyciu osobistym.

Serdecznie Pozdrawiam,
Anai
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 12.11.2009 02:20

Re: Dziekuje.

Postprzez Krystyna Janda N, 15.11.2009 08:25

Serdecznie i ja pozdrawiam . Najlepsze życzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja