bileciki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

bileciki

Postprzez amc Pt, 30.10.2009 13:13

Pani Krystyno,

proszę ozłocić Panów z Kasy!

Obrazek
Dean Lucker "GOLDEN MAN" 28" x 8" x 8"

Od trzech dni usiłuje kupić bilet do Opery Narodowej. Konkretnie 3 bilety na jedną opere.
Nie mogę pójśc do ich kasy na pl. Tetralny bo nie wychodze z pracy przed zamknięciem tej kasy.

Zaraz mnie szlag jasny trafi. Oni ani nie odbierają telefonów, a nie mam czasu wisieć cały dzień na linii w nadzieju że po 14 próbie odbiorą, na mail do bow odpisują "Proszę kupić w internecie". W systemie internetowym na ich stronie od dnia rozpoczęcia sprzedaży nie jest dostepny ani jeden bilet.
Bardzo ... to wszystko zachęcające żeby ten bilet kupić.

W tym samym czasie zarezerwowałam już bilety na 3 różne spektakle w POLONII, pod różne nazwiska, i każde w innej rezerwacji bo jakoś myślę "na wyrywki".

Przepraszam że "krzyczę"
Musiałam się komus wyżalić.

Normalnie chyba nie pójde na tą operę, jeśli jeszcze raz nie odbiorą tego ... telefonu.

Obrazek

A.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: bileciki

Postprzez Krystyna Janda So, 31.10.2009 09:06

Tak, to znana sprawa. Im może nie zależy tak jak nam. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja