BOSKA/ zajecia aktorskie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

BOSKA/ zajecia aktorskie

Postprzez annaurszula Wt, 27.10.2009 23:42

Witam :)
Dwa dni pod rzad,kiedy ostatnio byla grana BOSKA probowalam dostac wejsciowke... bez skutku.Za kazdym razem spotykalam komplet ludzi choc przychodzilam dobre trzy godziny przed spektaklem.Wychodzilam wiec z teatru z mp3 i sluchalam piosenek w Pani wykonaniu.Sprobuje w listopadzie,moze sie uda :) oby...
Mam takie pytanie,czy zna Pani jakas szkole aktorska,warsztaty ktore moglaby mi Pani polecic?W te wakacje bylam na obozie Warsztatowej Akademii Musicalowej ktora prowadzi zajecia takze w ciagu roku,sa swietn,pelen profesjonalizm ale tam nastawiaja sie glownie na taniec i spiew,ja jednak szukam zajec stricte aktorskich-elementarnych zadan czy pracy nad tekstem(wokal wlsciwie tez by sie przydal).Teraz poki mam jeszcze troche czasu (bo jestem w 3 klasie Liceum Plastycznego,a dyplom i mature robie w 4 klasie)chcialabym moc sie temu bardziej poswiecic.Od malego grywalam w roznych miejscach,ale nigdy nie szkolilam sie w tym kierunku,a bardzo bym chciala.Czy zna Pani tez jakis dobry tekst wspolczesny pisany proza,godny polecenia?Mam nadzieje ze uda mi sie dostac na BOSKA w listopadzie.Apeluje tez o wieksza ilosc wejsciowek w kasach :D chetnych na pewno nie zabraknie.
Pozdrawiam
A.
Avatar użytkownika
annaurszula
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pt, 09.10.2009 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: BOSKA/ zajecia aktorskie

Postprzez Krystyna Janda Śr, 28.10.2009 07:18

Ilość wejściówek podyktowana jest przepisami przeciwpożarowymi. Nie możemy przekraczać tych przepisów. Co do kursów teatralnych nie bardzo się orientuje , choć często przyjmuje i rozmawiam z bardzo zdolnymi wychowankami choćby szkoły Doroty Pomykały, czy tych ze szkoły pana Ślesickiego. Dobrze się mówi także o tych z Giedroycia.
Serdecznie pozdrawiam do zobaczenia na " Boskiej" powinniśmy to grać po prostu częściej ,a le terminy kolegów na to nie pozwalają.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja