Złapać wenę :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Złapać wenę :)

Postprzez Julita89 Pn, 26.10.2009 09:17

Dzień dobry,

Pani Krysiu,
och ta Wassa...
Więc ja życzę, żeby te górki w miarę możliwości szybko się wyprostowały...
Pisze Pani, że Gorki prawie w Polsce nie grany, ale też jaki problem z odnalezieniem tej Wassy w ogóle w druku! Czerwonej, nie czerwonej, jakiejkolwiek... Zadowoliłam się w rezultacie tą czerwoną i w dodatku jedną jedyną jaką udało mi się odnaleźć swego czasu.

A ludzie tak, niektórzy mają chyba sporo wolnego czasu. Rodzice mają taką koleżankę w Warszawie, która pracuje jako wykładowca i żeby napisać sylabus, bierze ona 2 tygodnie urlopu i jedzie w góry..... naprawdę. Na co mój tato zawsze się denerwuje, że to niesprawiedliwe, bo on też musi pisać i to nie takie rzeczy między jedną kawą, a telefonami i ogólnie pracą...
No ale może taki urlop rzeczywiście, na pewno coś daje :wink:
Tylko, że nie każdy ma mozliwości na "łapanie weny" w górach czy w takiej Ustce np. ...
Cierpliwości i twórczych myśli życzę :)

Powrócę jeszcze do historii z karniszami.
Bardzo inteligentna ta Pani :) W duchu się z nią solidaryzowałam naturalnie, mężczyzna oczywiście stwierdzi, że "wredna, głupia baba" albo, że "mężczyźni bywają wredni ale to kobiety dysponują inteligentną perfidią", co rzeczywiście jest mocno uogólnioną myślą i przecież raczej nie bez powodu taką dysponują :wink:
Rozbawiła mnie ta historia i bardzo przypadła do gustu, myślę świetna na film.

Kobieco pozdrawiam :)

Obrazek

(spodobał mi się ten obrazek i jakiś taki odpowiedni do sytuacji
wydał :wink: )

J.

PS. Proszę pozdrowić Mamę.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Złapać wenę :)

Postprzez Krystyna Janda Śr, 28.10.2009 06:55

Tyle kobiecości w tej korespondencji. Kobieco pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja