IV URODZINY TP = PREMIERA "OJCIEC POLSKI"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

IV URODZINY TP = PREMIERA "OJCIEC POLSKI"

Postprzez Magnolia N, 25.10.2009 11:10

Kochana Pani Krysiu,

Wczoraj miałam tę niewysłowioną przyjemność uczestniczenia w kolejnej premierze Teatru Polonia - OJCIEC POLSKI, która została wystawiona na okoliczność zbliżających się IV URODZIN TEATRU POLONIA.
Od jakiegoś czasu nie opuszczam żadnej premiery w TP. Każda z nich dostarcza mi wyjątkowych przeżyć.
Tak było i tym razem. Jestem ogromnie szczęśliwa, że biorę udział w kolejnym istotnym wydarzeniu TP.

Nie zdziwi to zapewne, że powiem, że bardzo podobał mi się OJCIEC POLSKI (i syn polski :wink: ), super!
Poczucie humoru, którym bawił nas p. Rutkowski - cudowne! Wspaniałe "kąśliwe żarciki"! Moja przepona najbardziej "pracowała" przy... 4 lata łożyłem na twoje korepetycje, a ty teraz mówisz, że będziesz zdawał do szkoły teatralnej.. Reasumując kolejny świetny spektakl TP, a tym razem show, one man show!

Oczywiście starałam się uwiecznić na zdjęciach ten wczorajszy wieczór... A więc proszę bardzo:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I ja jak zwykle - zadowolona, szczęśliwa, zachwycona:
Obrazek

Jeszcze raz najserdeczniej gratuluję kolejnej UDANEJ premiery mojego ukochanego TEATRU POLONIA
i baaardzo dziękuję za przemiłe z Panią spotkanie!
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: IV URODZINY TP = PREMIERA "OJCIEC POLSKI"

Postprzez Krystyna Janda Pn, 26.10.2009 08:06

To ja bardzo dziękuję. My bardzo dziękujemy. Liczymy na dalsza przyjaźń.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja