Ojciec Polski.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ojciec Polski.

Postprzez marysias16 So, 24.10.2009 23:44

Sto lat ! Zawcześnie to wiem, ale i tak już mi się udzieliło..Zawsze rozbraja mnie takie poczucie humoru..z lekką domieszką sarkazmu można powiedzieć..
Taki Ojciec Polski , fajny facet. Wielkie Gratulacje..trochę polskich realiów (męskich) :) zamkniętych w świetnym 1.30 h show.Ale mi bylo fajnie po tym...dawno tak się zdrowo nie śmiałam..a Rafał Rutkowski urzekł mnie od początku. Miło widzieć Panią z uśmiechem na twarzy...
Oj mojej mamie to by się Ojciec spodobał :) Odprowadzał mnie do teatru mój przyjaciel..i patrząc na moją zafascynowaną minę patrzącą na ten ruch w teatrze na Panią i na moje oczy które latały po wszystkich powiedział takie zdanie które mnie rozbroiło...i trochę speszyło.
-Ty byś tu chętnie zamieszkała co ?! :)
Oj ma chłopak rację...wierny widz..złapałam się na tym że nie myślę właściwie o niczym innym jak o sztukach i teatrach...nałogowo już :)
Premiera była naprawdę świetna...pisze tu tak od niczego..takie niekonkretne rzeczy..ale sama nie wiem jak wyrazić mój dzisiejszy zachwyt i uśmiech przelać na komputer. Nie umiem w jeden prosty sposób określić podziwu dla Pani :)
Życzę Pani alby Polonia obchodziła kiedyś swoje 100 lecie..albo i więcej :) Takie zwykłe słowa takiej zwykłej zafascynowanej i chorej na sztukę 16-latki może wywołają kiedyś na Pani twarzy uśmiech...Nawet Pani nie wie ile dają mi te 2 godziny pzesiedzone w teatrze gdy nie muszę się do nikogo odzywać ,mogę słuchać sztuki, a potem wyobrażac sobie ją w głowie..coś wspaniałego. Nie wiem czemu dzisiaj doszłam to takiego wniosku , może mi to mój przyjaciel dopiero uświadomił..że tak naprawdę to te wypady to teatru dają mi prawdziwe szczęscie...
Bardzo za to Pani dziękuję...
JEszcze raz wszystkiego dobrego :)
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Ojciec Polski.

Postprzez Krystyna Janda Pn, 26.10.2009 08:02

Dziękujemy bardzo.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja