Ważne - Pilne

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ważne - Pilne

Postprzez patrykborowiak So, 24.10.2009 17:46

Witam,

Jestem wpółorganizatorem akcji charytatywnej Bombka Od Serca, która odbędzie się 4 Grudnia w Poznaniu. Mamy Zaszczyt zaprosić Panią Krystynę Jandę na naszą imprezę. Chcielibyśmy by Pani Krystyna pomogła nam swoją osobą w zachęceniu zaproszonych gości do wsparcia finansowo fundacji Żurawinka ,która zajmuje dziećmi z porażeniem mózgowym. Prosimy o szybką odpowiedź. Szczegóły poniżej.

Nazywam się Patryk Borowiak i jestem uczniem 2 klasy XIV LO w Poznaniu.
Jak co roku szkoła do której uczęszczam organizuje aukcję charytatywną "Bomka Od Serca", na której sprzedawane są bombki z autografami znanych osób (m.in: Dody, Kayah, Kory, zespołu Pectus).
Wszystkie pieniądze, które uda nam się zgromadzić podczas aukcji oraz koncertu przekazane zostaną na fundację "Żurawinka" (zurawinka.pl), zajmującą się dziećmi z porażeniem mózgowym.
impreza odbędzie się przed świętami Bożego Narodzenia czyli 4 grudnia, a rozpocznie się w godzinach południowych.
Planujemy koncert, na którym wystąpią m.in: zespoły Groovebusterz, RH+,imprezę będzie współprowadzić Natalia Lesz. Mamy już potwierdzenie, że osoby te swoim " głosem" wesprą konto fundacji.
Na potwierdzenie wiarygodności informacja o naszej akcji zamieszczona jest na stronie naszego patrona medialnego Telewizji 4fun TV oraz na naszej stronie oficjalnej www.bombkaodserca.webpark.pl

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem 795 517 928
Pozdrawiam
Patryk Borowiak
patrykborowiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 24.10.2009 17:42

Re: Ważne - Pilne

Postprzez Krystyna Janda Pn, 26.10.2009 07:57

Niestety nie mogę przyjechać , ale jeśli ktoś przywiezie do mnie bąbkę , pomaluje z przyjemnoscią. Pozdrawiam .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja