Dobry wieczór czy dzień dobry?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dobry wieczór czy dzień dobry?

Postprzez Julita89 Cz, 22.10.2009 00:30

Pani Krysiu,

Właśnie wpadłam na fragment "Zazdrości" http://www.youtube.com/watch?v=czoucWVuUnY&hl=pl
A nie widziałam jeszcze tego spektaklu, ale mi głuuuupio :oops: :oops:
Ale wykopię spod ziemi jak będzie trzeba :wink:
Fragmencik prawie tylko 7 minutowy i już zdążyłam "wejść" w niego gdy już się skończył...
Ale wspomnienia Pani o tym spektaklu, pracy nad nim dobrze pamiętam z "małpki" (np. Pani scena za oknem biurowca, na wysokościach ... - !!! )

A jutro, a właściwie dziś wieczorem będę na studenckej premierze "Boga" Wood'ego Allena w Teatrze Osterwy w Lublinie, (wcześniej pracowaliśmy też nad tym tekstem). Zakończone ma to być spotkaniem z aktorami i reżyserem. Muszę później porównać z polonijnym "Bogiem"... :)
Co lepsze, studenci polonistyki o specjalności teatrologicznej mają pozwolenie na wejścia na próby generalne. Oj, ciekawa jestem, zawsze mnie ciekawiło jak jest na próbach. Takich normalnych, tzn. prawdziwych, bo ja tylko wiem z własnego doświadczenia jak wyglądały próby w grupie teatralnej w liceum... Ale to kiedyś, zapowiedziane na razie.


Miłego dnia życzę Pani,

Obrazek

J.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Dobry wieczór czy dzień dobry?

Postprzez Krystyna Janda Pt, 23.10.2009 07:18

Wszystkiego dobrego i pozdrowienia dla kolegów z Lublina.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron