dancing

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dancing

Postprzez 25ben Cz, 22.10.2009 14:52

Pani Krystyno serdecznie pozdrawiam z podkarpacia. 5.11.2009 przyjezdzamy do Pani teatru na wymarzony spektakl. Chcialabym zapytac czy istnieje chocby cien szansy na spotkanie z Pania po spektaklu chicby na 5 minut? Wiem, ze to niewygodne bo i pora pozna i pracy duzo ale moje uczennice ( i ja tez) mamy praktycznie mizerne szanse na spotkanie z prawdziwym teatrem. Udalo mi sie zarazic dzieciaki teatrem i poszukiwaniem sztuki pzrez duze S odpowiedniej dla siebie. Jesli nie ma szansy na spotkanie to i tak bedziemy szczesliwe ze zobaczymy Pania na scenie i cieszymy sie juz jak male dzieci i odliczamy czas. Pani role, felietony i ksiazki trafiaja mnie prosto w serce i fanatastycznie jets wiedziec ze Pani jest! Mam szczegolna slabosc do Zwiazku Otwartego :wink: serdecznie pozdrawiamy, sciskamy i pzresylamy dobre anioly do opieki.
25ben
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 22.10.2009 14:24

Re: dancing

Postprzez Krystyna Janda Pt, 23.10.2009 07:21

Prosze powiedzieć komuś z obsługi teatru ze zgodziłam się wyjść do Was. Poczekajcie po ...Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja