MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYBACZY & DARKROOM & BOSKA!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYBACZY & DARKROOM & BOSKA!

Postprzez Magnolia Wt, 20.10.2009 23:29

Kochana Pani Krysiu,

Miałam tę niewysłowioną przyjemność spędzić wspaniałe niedzielno-poniedziałkowe popołudnio-wieczory… w Teatrze Polonia.

Niedziela, czyli MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYBACZY & DARKROOM

MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYBACZY
Pani Krysiu MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYBACZY jest najbardziej poruszającym spektaklem, jaki widziałam w Teatrze Polonia!!! To znaczy są spektakle, które mnie bardzo poruszają, ale jakby trochę w innym tego słowa znaczeniu… MIŁOŚĆ niesamowicie wzruszyła mnie, rozwaliła na maxa! Płakałam… a potem wstrząśnięta… nie mogłam długo dojść do siebie.. ogromne znaczenie ma zapewne bliskość aktorów.. A spektakl porusza tematy, które bardzo łatwo przełożyłam na moje własne życie. I mimo, że pan P. Wojcieszek opowiada w nim konkretną historię, ja wyłowiłam: rak, odchodzenie, starość, samotność, tęsknota, miłość… a to stanowi wybuchową mieszankę! Oj nie prędko zdecyduję się na ponowne obejrzenie tego spektaklu, no dobrze – jak będę miała ochotę sobie popłakać…….

DARKROOM
Po MIŁOŚCI… trochę „nie w sosie” udałam się na DARKROOM, kolejny spektakl na poziomie jak to w TP… pan Rafał Mohr cudowny! Żadnego spłycenia tematu, ciekawe podejście.. znajomość dziadka z Łukaszem… dwóch osób z dwóch różnych biegunów, a potrafią znaleźć wspólny język.. dziadek początkowo sytuację życiową do tego przymuszony, ale jednak… I w świetle moich ostatnich zakrętów popieram główną myśl spektaklu, że życie jest jak darkroom…

Poniedziałek, BOSKA!
I wreszcie spotkanie z Panią! :D Z boską Boską!
Moje spotkanie z Boską odbyło się już kolejny raz, więc nie będę się ponownie rozpisywać na temat szczegółów spektaklu... Ale..
Od razu przyznam się, że miałam wrażenie, że Florence wymłodniała i wypiękniała jeszcze bardziej!
I TO JAK! :oops:
Pani jest cuuudowna! Faantaastyyyczna! F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-A! BOSKA! :oops: :oops: :oops:
I jak by powiedział akompaniator Florence – Była Pani… słów mi brak… i… jak zwykle! A ja czułam się jakbym siedziała na widowni Carnegie Hall!

Kiedy oglądam Panią na scenie.. za każdym razem umieram ze szczęścia!
Jeszcze raz… z całego serca DZIĘKUJĘ, bo dla takich chwil.. kiedy Pani scenie.. warto żyć!

Obrazek
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYBACZY & DARKROOM & BOSKA!

Postprzez Krystyna Janda Śr, 21.10.2009 05:55

I co ja mam na taki list? Dziękuję , dziękuję , najserdeczniej dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja