Witam muzycznie jesiennie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Witam muzycznie jesiennie

Postprzez joleczka59 So, 17.10.2009 16:37

Pani Krystyno!Nie uda mi się przez forum pokazać Pani mojej muzyki, ale może znajdzie się jakaś inna możliwość.Mieszkamy dość blisko siebie, w Milanówku, ale tu jest Pani czas odpoczynku.Zanim wyślę Pani zaproszenie na swój koncert autorski chcę powiedzieć parę słów od siebie.Na pewno łączy nas to, że mamy pasje i realizujemy swoje marzenia, powoli, ale skutecznie podązamy swoją wyznaczona drogą.Parę lat temu wyjęłam z szuflady swoją twórczość muzyczną i pokazałam ją światu.Nie pasuje ona zupełnie do obecnie lansowanych wartości, ale przez kilka lat koncertując i grając właśnie swoją muzykę, przekonałam się, że ten rodzaj twórczości jest ludziom bardzo potrzebny; i to zarówno młodym jak i starszym.Mam spore grono sympatyków, może byłoby i większe, gdybym miała stronę skończoną.Ale na to ciągle nie ma czasu.A poza tym dopiero uczę się od trzech tygodni obsługi komputera.Ostatnio mój materiał muzyczny powędrował do rąk jednego z najlepszych redaktorów muzycznych radiowej Trójki i może na początku listopada będę miała swoją audycję .Ale ad rem.Mój redaktor opiniując moje utwory stwierdził, że wiele jest wybitnie teatralnych.Zresztą podobne zdanie usłyszałam od Macieja Wojtyszki.Czy byłaby jakaś możliwość pokazania Pani mojej twórczosci?Pozdrawiam bardzo ciepło.JM
joleczka59
 
Posty: 7
Dołączył(a): So, 17.10.2009 16:12

Re: Witam muzycznie jesiennie

Postprzez Krystyna Janda Pn, 19.10.2009 23:26

Trzeba płytę wrzucić do skrzynki, albo do teatru. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja