"Międzyczas" z "Białej Bluzki"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Międzyczas" z "Białej Bluzki"

Postprzez adas So, 26.09.2009 19:42

Mam pytanie, czy jest możliwość aby gdzieś dostać nagrania video lub audio ze spektaklu "Biała Bluzka" w szczególności utwór "Międzyczas". Z moja nieodpartą chęcią usłyszenia tego utworu wiąże się historia.
Około rok temu mój reżyser teatralny wpadł na pomysł, aby zrobić recital piosenki aktorskiej z tekstami Agnieszki Osieckiej. Moją rolą było przearanżowanie niektórych utworów, w razie potrzeby napisanie muzyki do wierszy. Dostałem "na warsztat" utwory"Jeżeli miłość jest", "Sama chciała" oraz jako wiersze "Zesłowiczenie" i właśnie "Międzyczas". Jak na moje małe doświadczenie wyszło mi to nawet nieźle(wiem, skromność). Wokalistka, z którą pracowałem nad recitalem odrzuciła ten ostatni kawałek tłumacząc się niemocą w zaśpiewaniu go. Recital nigdy nie został skończony a mi została właśnie ta piosenka, którą ze względu na melodię i tekst postanowiłem śpiewać z zespołem rockowym. Po nagraniu wokali do demo zacząłem szukać informacji na temat tekstu w internecie i dowiedziałem się o jej pierwotnym przeznaczeniu. Teraz po prosty zżera mnie ciekawość jak bardzo moja wersja różni się z wersją Janusza Bogackiego. Jeśli się uda to po masteringu dam moją wersję do posłuchania.

Pozdrawiam
Adam
adas
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 26.09.2009 18:48

Re: "Międzyczas" z "Białej Bluzki"

Postprzez Krystyna Janda N, 27.09.2009 06:51

Ja nie mam nut ani video. Wszystko można znaleźć podejrzewam w ZAIKSie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja