HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez Cletoris Veritas So, 19.09.2009 12:57

Ściana napisał(a):Cletoris Veritas - w imieniu Pan z HP (hi hi, udalo mi sie zobaczyc pierwsza wersje Twojego posta) dziekuje!
PS A wiesz, ze chcialam Cie prosic o jakiegos linka, jak za dawnych lat! A tu masz!


No to masz linka. Myslisz i masz. Telepatia.

Tamto skasowałem by nie dać znowu powodów do wywodów różnym sympatycznym nickom.

Bujam sie przy mojej ulubionej muzyce i mam cudny weekend. No więc bujajcie sie:
http://www.youtube.com/watch?v=GvBD5qZGt2Y
Połykanie liter nigdy jeszcze nie przyprawiło mnie o niestrawność.
Avatar użytkownika
Cletoris Veritas
 
Posty: 5334
Dołączył(a): Pn, 04.04.2005 15:32

Re: HYDE PARK

Postprzez Cletoris Veritas So, 19.09.2009 13:05

Połykanie liter nigdy jeszcze nie przyprawiło mnie o niestrawność.
Avatar użytkownika
Cletoris Veritas
 
Posty: 5334
Dołączył(a): Pn, 04.04.2005 15:32

Re: HYDE PARK

Postprzez kinia0406 So, 19.09.2009 14:28

Cletoris Veritas napisał(a): Bujam sie przy mojej ulubionej muzyce i mam cudny weekend. No więc bujajcie sie:
http://www.youtube.com/watch?v=GvBD5qZGt2Y

Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju z powodu ograniczeń wynikających z praw autorskich. :evil:
kinia0406
 
Posty: 12698
Dołączył(a): So, 07.05.2005 19:15

Re: HYDE PARK

Postprzez Cletoris Veritas So, 19.09.2009 14:49

No kinia zepsułaś ... sprawdz ten działa. To ten sam kawałek :

http://www.youtube.com/watch?v=lqjkPK7APQY
Połykanie liter nigdy jeszcze nie przyprawiło mnie o niestrawność.
Avatar użytkownika
Cletoris Veritas
 
Posty: 5334
Dołączył(a): Pn, 04.04.2005 15:32

Re: HYDE PARK

Postprzez kibic So, 19.09.2009 14:52

Cletoris Veritas napisał(a):No kinia zepsułaś ... sprawdz ten działa. To ten sam kawałek :
http://www.youtube.com/watch?v=lqjkPK7APQY
chyba Kinia nie zepsula bo ja mam to samo: Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju z powodu ograniczeń wynikających z praw autorskich.
Avatar użytkownika
kibic
 
Posty: 14495
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 16:28

Re: HYDE PARK

Postprzez kinia0406 So, 19.09.2009 14:56

Cletoris Veritas napisał(a):No kinia zepsułaś ... sprawdz ten działa. To ten sam kawałek :

http://www.youtube.com/watch?v=lqjkPK7APQY

przepraszam :oops:

ale ten drugi tyż nie działa :roll:
kinia0406
 
Posty: 12698
Dołączył(a): So, 07.05.2005 19:15

Re: HYDE PARK

Postprzez KAMIL So, 19.09.2009 14:57

a tu jaka iscenizacja sie odbywa? kto rezyseruje? :lol:
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB So, 19.09.2009 15:06

Grejs:
„Przesiadywanie pod lodówkOM jest niepoważne. Czytanie wybiórcze, żeby nie powiedzieć tendencyjne, po łebkach, miksowanie tematów, sprawy zaległe, a potem efekt - jak wyżej. Niech to dla Druhen będzie ostrzeżeniem”.

Ze tak zrobie: :shock: , tylko wytrzeszcz troche wiekszy, bo z impry wrocilam i znowu sacze.
Grejs, uspokojze sie, prosze Cie. „... zeby nie powiedziec tendencyjne...”? Wyrazilam swoje zdanie, pozwol mi byc soba. Rzeczywiscie, co innego mowic o wolnosci, a co innego ja dawac. I kto w ogole powiedzial, ze ja chce wychodzic spod lodowki? Uwielbiam byc niepowazna. Jesli chodzi o mnie, to the end.
Teremi, serdecznie dziekuje za pamiec i zyczenia.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez Cletoris Veritas So, 19.09.2009 15:12

KAMIL napisał(a):a tu jaka iscenizacja sie odbywa? kto rezyseruje? :lol:



Krystyna Janda
Połykanie liter nigdy jeszcze nie przyprawiło mnie o niestrawność.
Avatar użytkownika
Cletoris Veritas
 
Posty: 5334
Dołączył(a): Pn, 04.04.2005 15:32

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB So, 19.09.2009 15:14

Dobre, CV, dobre. :D
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez kinia0406 So, 19.09.2009 15:22

:lol: :lol: :lol:
kinia0406
 
Posty: 12698
Dołączył(a): So, 07.05.2005 19:15

Re: HYDE PARK

Postprzez Cletoris Veritas So, 19.09.2009 16:05

Połykanie liter nigdy jeszcze nie przyprawiło mnie o niestrawność.
Avatar użytkownika
Cletoris Veritas
 
Posty: 5334
Dołączył(a): Pn, 04.04.2005 15:32

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB So, 19.09.2009 16:24

Sprawy zalegle. Ocean dla Emci (zdjecia: 426, 438 i 357) i kut z afrykanska sztuka w tle dla teremi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 19.09.2009 18:40

Kangurzyco, ależ wyrażaj swoje zdanie i bądź sobą, a kto Ci broni? Tylko Ci powiem, że do tego mielonego to wszystkich składników nie użyłaś, a szkoda, bo może wtedy byłby bardziej strawny, albo nawet smakował.
Gratulacje dla Starego, że tyyyyle z TobOM wytrzymał! No, dobra, dla Ciebie też. Tra la la i bum! Juz wiem, jak Cie spod lodówki wywołać, także do następnego!

P.S. Czy KUT to jest kot po australijsku? No co, zapytać nie można?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 19.09.2009 20:41

No, dobra, Druhny, czas na finał.

Chciałam przeprosić za instalację, za to, że moje słowa Druhny uraziły. Zarówno te, które powiedziałam, jak i te, których nie powiedziałam, ale mi je włożono w dziób. Zwłaszcza za te, bo jak widzę, to te najbardziej dotknęły, choć nie wiem, jak to jest w ogóle możliwe. Ogólne przepraszam tu, a indywidualne tam.

Nie mogę, nie chcę już tu być, bo jest to obłożone zbyt dużym ryzykiem jak dla mnie.

A że real się o mnie upomina, więc pa.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBIA So, 19.09.2009 22:14

tera ja :
Sowa, instalacja byla zajebista ale wes nie przeginaj, no kto tu wyskoczy na miasto kiej ja nie mogie ? no sie pitam. no normalnie tylko Ty. no to sama rozumisz, jakby nie masz wyjscia i musisz byc . kto nie ryzykuje ten nie warsiawiak.
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 19.09.2009 22:47

N.:
Proszę wstać! Proszę wstać, sąd idzie!

SP.:
Wysoka obdukcjo, drobnostkowy sądzie! Ja tutaj siedzę na tej rozprawie i tak ciągle słyszę „Oskarżona Sabina Piesek to, Oskarżona Sabina Piesek tamto” i wydaje mnie się, że z tego wszystkiego to wychodzi tak zwane „Quo vadis”, czyli bolesne nieporozumienie.
Czy ja wyglądam na oskarżone? O, niech wysoki paragon tylko popatrzy: Oskarżona z takimi oczami? Przeż ja niewinnie pluskwy nie uszkodzę! I taka zawsze byłam! To Szkublińska mnie duszo od żelazka trzy zęby sztuka w sztukę na pogrzebie rodzonego męża załatwiła. Rodzonego? Jej własnego – drugiego! Bo jej pierwszy to mój trzeci, to Piesek. A pierwszy to był Korytko Florian, niby że ze strażackiej rodziny.
Proszę? Że o co idzie?! Ooo! Przede wszystkim, żeby Szkublińska po całym Nowym Bródnie nie latała i opowiadała tak samo, że jej Szczurkowski tak samo, tak jak ten jej brat, ten mój tak samo Piesek, tak samo jak ten brat Szczurkowskiej pójdzie, kopyta z głodu wyciągnie, a ja go przyprowadziłam, proszę, niech wysoki paragon tylko popatrzy, siedzi tam na ławeczce, ten z zezem, ten z zezem! Że co? Że niby taki mizerny? A kto tu niby lepiej od niego wygląda? Panowie adwokaci? Panowie sędziowie? A może te świadki? W każdym razie nie jego mamusia – blada hrabinia z Zapiecka! Jak ma tako mizerno urode, to po mamuni odziedziczył! A co ja mam z nim zrobić?! Te blado morde na czerwono mu burakiem wymaluje, czy jak?
Nie unosze sie, prosze wysokiego kodeksu, nie unosze, tylko żądam sprawiedlywości. Szkublińska naszczekała na mnie, że mąkę w domu posiadam. A fakstycznie, posiadam. Nie sześć worki, nie sześć, tylko pięć, bo szósty zaczęty. Nie będę tego bledziocha samym koglem moglem karmić, pawda? Ciasto mu piekę!
A co, wysoki kodeks myśli, że u Szkublińskiej nie ma mąki, nie ma cukru, ha, ha, ha, nie ma mydła? Ha, ha, tym mydłem, co u niej sie suszy za piecem, to można by tunel na Trasie WZ wyszorować, bo brudny jak nieszczęście, a tym cukrem co u niej jest, to by można cało Wisłe od Warszawy aż do Gdańska osłodzić. Toteż niech ona mnie za jęzor nie ciągnie, bo jak ja jo lyzne, to papieru zabraknie na tem państwowem bufecie, żeby wszystko jak sie należy skopiować. Że te sto kilo słoninki dla bledziocha Olesia miałam, to wysoka kontrybucja na wyrywki pamięta, ciągle mnie tym w oczy kłuje, a że u Szkublińskiej Genowefy, pasierbicy niejakiej Scholastyki Wieniec, na Kamionku, Rybna 4 znaleziono całego wieprza w łóżku, to o tym ani dudu, ani mru mru, tak?
Jak tylko milycja weszła, to od razu zauważyła, że ktoś pod kordło leży, a Scholastyka powiada, że wujo z Garwolyna przyjechał i wypoczywa. Ha, ha, ha! Chciała strajlować te nasze władze młode, obywatelskie, kochane. Ale przodownik taki niczego se blondynek zaznacza, że wujo cholernie do świni podobny. Ale Scholastyka nie daje za wygrano i powiada że owszem, u nich wszystkie takie w domu do nierogacizny podobne, bo dziadek kochał się w domowej zwierzynie na zabój, ha, ha! Taki bajer to na Grójec! Przodownik jak róży kwiat podszedł do łóżka, kordłę z wuja ściągnął i wieprz jak haman trzysta kilo żywej wagi światło dzienne ujrzał i także trzynaście salcesonów za piecem. Ale o tym ani du du, ani mru mru, tak? A mnie tu od jakiś szpekulantów, od jakiś chemików sie wyzywa! A kto większy chomik? Czy ja, ze swoimi skwareczkami dla bledziocha Olesia, czy Szkublińska z wieprzem i z salcesonami, co?
O co proszę w ostatnim słowie? Po pierwsze, żeby wysoki paragon zabronił Szkublińskiej Genowefie po całym Nowem Bródnie latać, po drugie, żeby wszystkie bluźnierstwa w maglu elekstrycznem zmuszoną była odwołać, po trzecie, żeby na wieczne więzienie ją skazał, a mnie na wolność utraconą przywrócił! Amen!

(tekst: Stefan Wiechecki "Wiech", wyk.: Hanka Bielicka)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBIA So, 19.09.2009 22:53

no !
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBIA So, 19.09.2009 23:01

odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz So, 19.09.2009 23:51

Zanim Bronia zdradzi szczegóły.

ZŁOTE LWY - NAJLEPSZY FILM
"Rewers", reż. Borys Lankosz, prod. Jerzy Kapuściński
SREBRNE LWY
"Wojna polsko-ruska", reż. Xawery Żuławski, prod. Jacek Samojłowicz
BURSZTYNOWE LWY (dla filmu, który w ostatnim sezonie obejrzało najwięcej widzów)
"Kochaj i tańcz", reż. Bruce Parramore
PLATYNOWE LWY (za całokształt twórczości)
Jerzy Hoffman i Kazimierz Kutz
NAGRODA SPECJALNA
"Las", reż. Piotr Dumała
NAJLEPSZA REŻYSERIA
Wojciech Smarzowski za film "Dom zły"
NAJLEPSZY SCENARIUSZ
Wojciech Smarzowski i Łukasz Kośmicki za scenariusz filmu "Dom zły"
DEBIUT REŻYSERSKI LUB DRUGI FILM
Katarzyna Rosłaniec za film "Galerianki"
NAJLEPSZA GŁÓWNA ROLA KOBIECA
Agata Buzek za rolę w filmie "Rewers"
NAJLEPSZA GŁÓWNA ROLA MĘSKA
Borys Szyc za rolę w filmie "Wojna polsko-ruska"
NAJLEPSZY DEBIUT AKTORSKI
Filip Garbacz za rolę w filmie "Świnki"
NAJLEPSZE ZDJĘCIA
Marcin Koszałka za film "Rewers"
NAJLEPSZA MUZYKA
Włodzimierz Pawlik za "Rewers"
{to podkreślam dla Kultralnych}
NAJLEPSZA SCENOGRAFIA
Elwira Pluta za filmy "Wszystko co kocham" i "Magiczne drzewo"
NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA KOBIECA
Dorota Kolak za rolę w filmie "Jestem twój"
NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA MĘSKA
Marcin Dorociński za rolę w filmie "Rewers"
NAJLEPSZY DŹWIĘK
Mateusz Adamczyk za film "Wojna polsko-ruska"
NAJLEPSZY MONTAŻ
Paweł Laskowski za film "Dom zły"
NAJLEPSZE KOSTIUMY
Anna Englert za filmy "Handlarz cudów" oraz "Wojna polsko-ruska"
KONKURS MŁODEGO KINA
NAGRODA GŁÓWNA: "Ciemnego pokoju nie trzeba się bać", reż. Jakub Czekaj
NAGRODA SPECJALNA JURY: "Hanoi-Warszawa", reż. Katarzyna Klimkiewicz
WYRÓŻNIENIE: "Przyjdź do mnie", reż. Ewa Banaszkiewicz, Piotr Skiba za rolę w filmie "Echo", Olga Serebryakowa za rolę w "Przyjdź do mnie" oraz Thu Ha Mai za rolę w filmie "Hanoi-Warszawa"
KONKURS KINA NIEZALEŻNEGO
NAGRODA GŁÓWNA: "8 w poziomie", reż. Grzegorz Lipiec
NAGRODA SPECJALNA JURY: Jan Kwieciński za film "Incydent" oraz Dominik Matwiejczyk za film "Czarny"
NAGRODY POZAREGULAMINOWE
NAGRODA ORGANIZATORÓW FESTIWALI I PRZEGLĄDÓW FILMU POLSKIEGO ZA GRANICĄ: "Rewers", reż. Borys Lankosz
NAGRODA DZIENNIKARZY: "Rewers", reż. Borys Lankosz
ZŁOTY KLAKIER – nagroda Radia Gdańsk dla najdłużej oklaskiwanego filmu konkursowego: "Wszystko, co kocham", reż. Jacek Borcuch
NAGRODA KIN STUDYJNYCH: "Rewers", reż. Borys Lankosz
NAGRODA DYSKUSYJNYCH KLUBÓW FILMOWYCH: "Rewers", reż. Borys Lankosz
NAGRODA PUBLICZNOŚCI MULTIKINA: "Rewers", reż. Borys Lankosz

http://wiadomosci.onet.pl/2046199,19,gd ... ,item.html
Dobranoc
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne