To jest to! czyli wtorkowe piosenki..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

To jest to! czyli wtorkowe piosenki..

Postprzez Magnolia Śr, 16.09.2009 22:59

Kochana Pani Krysiu,

Bardzo się cieszę, że mym listem wywołałam uśmiech.. (szkoda tylko, że go nie widziałam... bo tak pięknie się Pani uśmiecha :oops: :oops: :oops: )

A dziś piszę do Pani, by opowiedzieć :wink: jak to zaparło mi dech w piersiach, we wtorkowy (15.09.2009) wieczór, kiedy to spotkało mnie to niewysłowione szczęście zobaczenia i usłyszenia Pani w PIOSENKACH Z TEATRU. Tak wiem, pomyśli Pani, że przesadzam :wink: zwłaszcza z tym "niewysłowione"... ale byłam niezmiernie szczęśliwa móc Panią podziwiać w TYCH Piosenkach. Wspominałam już w poprzednim liście, że spektakl ten widziałam do tej pory (o zgrozo!) TYLKO RAZ :( To było bardzo dawno (2004r. że napisze raz jeszcze), Teatr na Woli... i jakiś daaaleki rząd, Pani gdzieś w oddali, widziana chyba tylko w zarysie, byłam wówczas oczywiście zachwycona, strasznie mi się podobało i to wszystko co pamiętam, na pewno nie miałam okazji obserwować Pani gestów ani min... a to jest bezcenne! Teraz to wiem!

Wczoraj przyprowdziłam do teatru znajomą (wcześniej zabrałam ją na Shirley, ale nie, nie musiałam Jej namawiać :wink: ) i po spektaklu, z błyskiem w oku, orzekła: "po prostu genialna!", a dziś jeszcze dodała, że pięknie Pani wyglądała w tej sukni, jak Diva.. CO POTWIERDZAM! :oops: :oops:

Tak mam wrażenie, że piszę ten list, jego wątki, w jakiejś odwrotnej kolejności. No nic.

15 września 2009. Piosenki z Teatru.
Dziękuję za ten wieczór. To było piękne i cudowne.. Bardzo Pani dziękuję, bo swym niewiarygodnym śpiewem (ach ten Pani głos i jego wszystkie niesamowite "odcienie" :oops: ) poruszyła Pani me serce i mą duszę. Emocje, jakie przeżyłam.. są niemal nie do opisania..
A zaczęła Pani tak subtelnie.. by po chwili "wystrzelić" z Wariatką.. (och jak się bałam czy Pani nie eksploduje na tym krześle... i nie pooleeeeci....... wulkan energii z Pani :oops: ) już przy pierwszych słowach ścisnęło mnie w klatce piersiowej, zaparło dech.. takie emocje! umarłam z zachwytu! Potem kolejne wyjątkowe Pani wykonania, legendarne Na zakręcie... Przyznam jednak, że najbardziej poruszyły mnie piosenki z KOBIETY ZAWIEDZIONEJ (nie żebym była kobietą zawiedzioną... wprost przeciwnie, raczej mogę rzec - jest fantastycznie! no prawie... :wink: ). Oczywiście jestem jedną z tych osób, które nie widziały żadnych tych z trzech spektakli.. Ale cóż.. szczęśliwa jestem, że śpiewa Pani Piosenki. Marlenę bardzo lubię, a Pani jest Boska jako MD, bo jak relacjonuje na płycie pani Magda Umer - ta polka ma poczucie humoru... :wink: a Pani ma to poczucie humoru wyjątkowe. Jak ja je uwielbiam!, rozkłada mnie Pani nim na każdym kroku na łopatki... Anegdoty i opowieści, którymi przeplata Pani piosenki - cudowne.. Ale wracając do Kobiety Zawiedzionej.. bardzo mnie Pani poruszyła tymi utworami.. (a do tego ten Pani wdzięk... :oops: ) dosłownie wszystkimi! to jest to.. jeśli ty.. och! łza zakręciła się w oku.. Z tych największych francuskich przebojów zrobiła Pani dzieła sztuki! Oczarowała mnie Pani! :oops:

Droga Pani Krystyno, Królowo Piosenki :oops: najgoręcej dziękuję jak tylko potrafię.. za pełen emocji i wzruszeń wieczór, za to miłe łaskotanie mego serca!

Obrazek

Ps. 1. Ten list wyszedł mi pełen zachwytów.... ale tak czuję.. :wink:

Ps. 2. Pani Krysiu, ale ja jestem szczęśliwa, z racji mojego uczęszczania na te warsztaty, o których pisałam Pani wcześniej tu i ówdzie... w każdym bądź razie jest to niesamowite uczucie... jestem wniebowzięta..
Ostatnio edytowano Pt, 18.09.2009 22:06 przez Magnolia, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: To jest to! czyli wtorkowe piosenki..

Postprzez Krystyna Janda Pt, 18.09.2009 07:10

Życze wiele wzruszeń w trakcie warsztatów. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja