100000000 i jeszcze więcej..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

100000000 i jeszcze więcej..

Postprzez marysias16 N, 06.09.2009 14:06

Och i kolejny spór o "Ucho gardło nóż"...ja się z Panią zgadzam , napisane jest wyraźnie że spektakl jest od 18 lat i można spodziewać się przekleństw..a zwłaszcza jeżeli się przedtem choć trochę zainteresowało o czym jest sztuka...no nie wiem moja mama stwierdziała że to jakaś kompletna głupota iść na sztukę a potem wyjść z niej i mieć wielką pretensję bo się spodziewało czegoś innego..nie no szkoda że nawet w 21 wieku nie można powiedzieć w teatrze brzydkich słów..pewnie trzeba wystawiać czerwonego kapturka żeby się wszystkim podobało...
Ach dla Pani wszystko , spokojnych przespanych nocy ? Tylko ? :) Może coś jeszcze ? W takim razie 1000 00000 i jeszcze więcej spokojnych i przespanych nocy :) Lubi Pani spać ? Bo ja uwielbiam...ale nie nawidzę wstawać późno, marnuję się w tedy dzień nie sądzi Pani ?
Wie Pani że w naszej szkole co roku odbywa się Festiwal Kulturalny który jak się okazało zapoczątkowany był przez klasę licealną mojego taty :shock: i tak co roku przez 30 lat już to się dzieję..widziałam zdjęcie coś wspaniałego..kabarety , amatorskie filmy , przedstawienia tearalne i mnóstwo znanych ludzi zapraszanych na tą uroczystość..dawno dawno temu był i Pan Wajda jeszcze kiedy moj tata się uczył w tym liceum..hm..ale mi się spodobało coś takiego..fajnie brzmi.
Miłego i spokojnego dnia..:)
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: 100000000 i jeszcze więcej..

Postprzez Krystyna Janda Śr, 09.09.2009 03:13

Pozdrowienia dla obojga tym razem i i mamy i taty.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja