Poszłam sobie do liceum...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Poszłam sobie do liceum...

Postprzez banalna Śr, 02.09.2009 16:40

Poszłam sobie do liceum, wymarzonego z resztą, na profil, który chciałam...
miało być cudownie i ... i nie jest. Jest mi źle, bo.. właściwie nie wiem, dlaczego tak jest...Albo ja do reszty zgupiałam albo nie wiem co ze mną nie tak. Profil mi nie odpowiada? Jak może nie odpowiadać mi profl polski-historia-wiedza o spoleczeństwie w jednym z najlepszych liceów w mieście? To co ja na matemtyke mam iść, żeby mi się lepiej zrobiło ?! No też nie, bo na innym profilu się nie widzę, inne przedmioty mnie nie interesują. Ja po prostu nie wiem co się ze mna stało...Cały czas mi się płakać chce, nastroje mam zmienne jak kobieta w ciąży[nawet nie wiem czy ona takie ma].Łzy to mi lecą prawie bez przerwy, bo ktoś coś powie miłego, pocieszającego. Nawet teraz pisząc do Pani płaczę i w ogóle nie radzę sobie z sobą.
Osoby, z ktorymitrafiłam do klasy są mile i w ogóle,ale chyba brakuje mi po prostu jednej prawdziwej przyjaciółki...może dlatego ?
Boże ja już na prawdę nie wiem co jest nie tak !
Po prostu, zwyczajnie zgupiałam...
I przepraszam, że zawracam Pani głowę swoimi bzdurami, bo chyba ten wpis potraktowałam jako terapię u psychologa, który powie mi co mam ze sobą zrobić, żeby było dobrze...a tak się nie da.
Histeryczka ze mnie...
Prawdziwy artysta nie posiada dumy.Widzi on,że sztuka nie ma granic,czuje, jak bardzo daleki jest od swego celu i podczas gdy inni podziwiają go,on sam boleje nad tym,że nie dotarł jeszcze do tego punktu,który ukazuje mu się w oddali,jak światło słońca.
Avatar użytkownika
banalna
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pt, 27.02.2009 22:08
Lokalizacja: Skąd? Z nienacka...

Re: Poszłam sobie do liceum...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 03.09.2009 20:06

Liceum? Ach to ten wiek. Hormony uderzają i zapanować na d tym nie można, skupić się nie można. Jaki tam psycholog. Przeczekać. Spokojnie przeczekać. I te łzy! To typowe.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron