Lublin - genialnie! :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Lublin - genialnie! :)

Postprzez mocca25 Wt, 25.08.2009 22:06

Witam, Pani Krysiu!
Trochę mnie tu nie było, a jak tylko się pojawiłam to proszę, jaka niespodzianka :) na występ w Lublinie to i ja się piszę...już załatwiam wolne w grafiku, chociaż biorąc pod uwagę to, jak często się ostatnio u mnie wszystko zmienia, to sama nie wiem, jak to dalej będzie wyglądać... i wie Pani co - ja to Panią za wytrwałość w dążeniu do celu i tę nadludzką wręcz siłę to baaaaaaaaaardzo, ale to baaaaaaaardzo podziwiam! i tym samym - sama nie narzekam, bo aż mi głupio :) a tak naprawdę czy nie ma szans, aby miała Pani chociaż jeden dzień troszkę luźniejszy? (bo z wolnym to pewnie ciężko)
Jutro wybieram się do Wawy - jak się uda to zostanę też na "Starość..." Bardzo jestem ciekawa tego przedstawienia i nie ukrywam, że tak układam dzień, aby się wyrobić... Oby...
Życzę spokojnej nocy
Pozdrawiam serdecznie,
Magda

PS ta piosenka mnie teraz wyjątkowo porusza http://www.youtube.com/watch?v=wifMmFdUxxw
Jednym z największych cudów boskich jest umożliwienie zwykłym ludziom dokonywania niezwykłych rzeczy.
H. Jackson Brown
Avatar użytkownika
mocca25
 
Posty: 440
Dołączył(a): Cz, 11.06.2009 00:56
Lokalizacja: Olsztyn/Lublin

Re: Lublin - genialnie! :)

Postprzez Krystyna Janda Śr, 26.08.2009 07:52

Pozdrawiam. "Starość" na Palcu ostatnio prawdziwie oblegana.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja