świeże powietrze

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

świeże powietrze

Postprzez amc Pn, 24.08.2009 17:05

Pani Krysiu,

to w odpowiedzi na Pani list o zmęczeniu, przesyłam do-płucnowo dużą porcję świeżego powietrza!
Obrazek
Obrazek
To już morze...no dobra jezioro IJmeer, a i mój widok z sypialni, na najbliższe dwa tygodnie. Mój brat cioteczny kupił sobie dom w Amsterdamie więc go odwiedzam. Tzn. odwiedzam go tak między Bogiem a Prawdą bo od soboty zaczyna mi się zjazd Europejskiego Towarzystwa Biologii Molekularnej (że no genetycy i im podobni się zjeżdżają...), ale postanowiła sobie zrobić 5 dni urlopu i jestem wcześniej. A że brat ma dom to się miło składa. :lol: więc jutro Rijksmuseum bo chce Vermeer poooglądać :D
http://www.rijksmuseum.nl/attachments/QTVR/rijksmuseum_vermeer.mov
no...pewnie Pani zauważyła że lubię van Delft'a :wink:

a jak zdążę (watpliwe) to i Van Gogh Museum. Ale chyba nie. Chce mieć dużo czasu na Vermeer i na Rembrandta:
http://www.rijksmuseum.nl/attachments/QTVR/rijksmuseum_rembrandt_leerlingen.mov
(Rembrandta to ulubiony mojego Taty)

...Tylko cholera ma 4 pietra ten dom, zanim wejde do sypialni i wróce do kuchni to już mam zadyszke (niedobra astma! niedobra!). Kto cholera kupuje takie wysokie domy? :roll: Może za to schudnę?
Na balkonie mamy kanał. Znaczy taki wodny do pływania. Jak w Wenecji.
Znaczy nie mamy balkonu bo mamy za oknem kanał. I kaczki. 3 gatunki. I łabędzia co puka dziobem w szybę w kuchni (przestaje pukać po otrzymaniu bułeczki). Kuchnia jest na parterze oczywiście. Nie mamy łabędzi mutantów z szyją do drugiego piętra. Na szczęście.

A poza tym jeszcze zdjęcie z lotniska, bo ja Panią widzę nawet jak Pani nie widzę...
to znaczy poszłam po kanapkę. Akurat miałam chotę na łososia, a co mi się dostało??
OCH-łosoś. :D :D Sama się do siebie śmiałam jak usłyszałam że mówię "Och-łososia poproszę". Od razu pomyślałam o Och-Teatrze, że taki Och-łosoś to by sie miło jadło w Och-kawiarni.
No i widzi Pani.. Myślę o Pani nawet jak nie myślę. :wink:
Obrazek
Jak już kupiłam to obejrzałam wszystkie inne kanapki uważnie.. tylko łosoś miał przedrostek "Och". Widać jestem skazana na Och. :wink:

No i mój zachwyt lotniskowy z dziś:
Obrazek
Obrazek + trzymacz tego balona:
Obrazek

Może jak człowiek od małego tak z tymi samolotami się zaprzyjaźnia to się mniej boi potem latać? bo ja to się jednak boję...Kiedyś myślałam żeby sobie kupić pluszowy samolot :oops: , tak w ramach terapii behawioralnej i tak go sobie głaskać i przytulać to może bym sobie tak jakoś ułożyła w głowie "samoloty są miłe i miękkie.." ale przestali je sprzedawać w Al Italii zanim się zdecydowałam.

myślę o Pani energetyzująco i siło-dodająco
(bożę co za neologizmy)

A.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: świeże powietrze

Postprzez Krystyna Janda Wt, 25.08.2009 06:34

Och, jak miło tak sobie żyć...Miłego życia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja