............. /Margines.........

Re: ................Margines.........

Postprzez teremi Pn, 03.08.2009 21:29

a ja dziękuję za wzruszenia, wspomnienia, zdjęcia - po całościowej lekturze czuję się tak jak bym tam z Wami była
ech łza się w oku kręci
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: ................Margines.........

Postprzez KAMIL Pn, 03.08.2009 21:34

placunio napisał(a):nie wiem, jak to się stało, ale dopiero potem zdałam sobie sprawę, że nadmiar cudów nie dał szans, na żadne inne rozmowy oprócz śpiewów, wierszy, rozmów o teatrze poza jedynym, słusznym wątkiem –
o naszej KJ...
]


Ciesze sie, ze mimo tak napietego rozkadu jazdy, mialas chwile dla siebie i nie musialas uczestniczyc w tych rozmowach, w ktorych sie wspominalo...ale niekoniecznie milo.
Pierwsze spotkanie bylo dla mnie urocze, bawilem sie swietnie, szczegolnie wsrod ludzi jacy tam byli, niezapomniana shirley, jezioro, rzeka. Tak, to wszystko przez ten regulaminowy czas bylo wspaniale. Bo wiadomo, ze NOC sie konczy, wracamy do realiow.
Akceptuje, ze na pozniejszych spotkaniach, niektorym puszczaly nerwy, niektorzy mieli swoje slowa i obietnice za nic, niektorzy rzucali fochami. To ludzkie. Pewnie tez ludzkie jest, chociaz moze wplyw %% jest wazniejszy, tworzenie historii, bajek i insynuacji na temat osob nieobecnych cialem tam u Was.

Szkoda Krysiu, ze nie napisalas o pokazie multimedialnym, na ktorym wspominaliscie wszystkie poprzednie spotkania, dzieki ktoremu i ja chcac nie chcac bylem. Mam rowniez nadzieje, ze tak jak szybko potrafisz ¨zedytowac¨¨ tutaj widoczne zdjecie z wiankami, gdzie stoisz z jedna z forumowiczek, potrafisz rownie szybko - uszanowac decyzje tych, dla ktorych zatrzymane chwile nie sa na sprzedaz, tylko w sercu.
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: ................Margines.........

Postprzez KAMIL Pn, 03.08.2009 21:38

sonja napisał(a):placuniu przed odlotem sedecznie prosze o wykonanie małego testu/gestu...

A. TAK ?

B. NIE ?


to tylko jedno klikniecie, wybierz literke w odpowiedzi na moja prosbe. Pozdr.


czekaj Sonia.z tego co wiem, Krysia moze wykonac telefon do przyjaciela :mrgreen:
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: ................Margines.........

Postprzez Agniś Pn, 03.08.2009 21:44

Placuniu,

Jedźcie, wypoczywajcie, chłońcie, fotografujcie .

My tutaj poczekamy cierpliwie .

A wczesną jesienią liczymy na ucztę - zdjęcia, informacje, wrażenia i opisy !

Więc weźcie tylko duży notes na notatki z podróży !

Szerokiej Drogi !

Będziemy czekać i tęsknić !

P.S.
Dziękuję ! Dziękuję x 4 !!!!
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Re: ................Margines.........

Postprzez MarysiaB Wt, 04.08.2009 04:39

Placuniu, dziekuje za relacje. Po wnikliwej lekturze wyszlo mi, ze oprocz podswistaka i podkubeczkowej, moglabym sie zalapac na nadprasowaczke.
No, komu w droge, temu traperki na noge i kamyk zielony w reku. Placuniu, pozdro i nara, a nawet ahoj! Szerokiej drogi, pieknych widokow pod niebios blekitna rownina, niezapomnianych wrazen, dobrego odpoczynku...
Ale na AO powrocisz tuuu, co?
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: ................Margines.........

Postprzez Barbara Kath Wt, 04.08.2009 11:03

PLACUNIO TWOJ "margines" to IKONA, SWIATYNIA na tym forum, zawsze tu przyjaznie, cieplo, tak ciekawie, tak zielono...

a, gdyby co... to MY i tak tu MUREM, SCIANA, BARYKADA

Za relacje ze spotkania Jasminowcow i nie tylko, WIELKI SZACUN i UKLON do ZIEMI

PLACUNIO :!: :!: :!: wypoczywaj, wderuj, fotografuj i powracaj

http://www.youtube.com/watch?v=KmuA462Cc8E

bo jak Cie tu nie ma, to smutno, och smutno wiesz ?

http://www.youtube.com/watch?v=7WzUZ7aX ... re=related

ps, OLU, JAMAJKO :!: Serce truskawkowe MISTRZOSTWO SWIATA

ps, ja juz zapisana :lol:
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Re: ................Margines.........

Postprzez Rfechner Wt, 04.08.2009 11:58

Placuniu , no opis fantastyczny ..... nie uciekaj nam za daleko i az na tak dlugo ! Pozdrawiam wszystkich .
:D :D :D :D :D :D
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: ................Margines.........

Postprzez JagodaP Wt, 04.08.2009 12:50

Kamil o co ci wlasciwie chodzi ? Już Nata próbowała dociec, a teraz ja pytam.
Już kolejny raz zarzucasz Placuniowi wykorzystanie twojego wizerunku bez twojej zgody.
Usilnie starasz się coś udowodnić. Ja byłam uczestnikiem tej imprezy i wierz mi, że ta może
4-5 min migawka zdjęć nie była skupiona na twojej osobie. Nikt niczego nie komentował
ani nie skupiał się na osobach /poza kilkoma okrzykami Anyi, która myślę, że bardziej
inspirowana płynem coś tam wykrzykiwała / Migawka skupiała się na wydarzeniach, jeszcze
raz podkreślam. Pokazane były jakieś grupowe zdjęcia.
Osoby, które dołączyły w tamtym, czy też w tym roku nie przejawiały żadnej aktywności
poznawczej wcześniejszych uczestników. Skończ już więc z tymi osobistymi podchodami
w stronę Placunia bo to już jest, delikatnie mówiąc męczące. Nie wyobrażaj sobie, że byłeś
jakimkolwiek obiektem zainteresowania Jaśminowców. Nie zaistniałeś też ani w naszej pamięci
ani w prasie światowej czy chociażby lokalnej. Ja osobiście nie kojarzę ciebie innego oprócz tego
co aktualnie pokazujesz w avatarze na tym forum /jeśli jesteś na nim ty / i niech tak zostanie.
Twoje pretensje chyba są zbyt narcystyczne i tylko w twojej głowie.
Nie wiem co chcesz osiągnąć ? Zrobić kolejną zadymę ? Ten temat nie potrzebuje tego typu
atrakcji. Dziękujemy ! I jeszcze jedno, zdjęcie z wiankami nie było w ogóle edytowane
i nie jest na nim nasza gospodyni więc PUDŁO !
Daj więc spokój kolejnym wymysłom. Mieliśmy tyle ciekawych zajęć i atrakcji i nikt nie
zajmował się ani intrygami ani plotkami. Nie wiem, które spotkanie było takie jak coś tam pisałeś
i nie chcę wiedzieć ale w czasie naszego spotkania nie plotkowaliśmy ani na obecnych ani
na nieobecnych, a było tak jak to opisała Placunio i pięknie udokumentowała zdjęciami.
Kamil życzę Ci sławy i samorealizacji, które jak będziesz chciał, to sam osiągniesz własnym staraniem.
Jaśminowcy nie robili i nie będą robili ci żadnej reklamy ani dobrej ani złej.
Na tym kończę temat i już więcej nie będę polemizować ani z tobą ani z nikim innym.

Przepraszam Cię Placunio, że zabrałam głos zamiast Ciebie , bez uzgodnienia z Tobą .
Wyszło to spontanicznie bo nie lubię takich podchodów podjazdowych, rozumiem też
Twoje milczenie w tej sprawie.
Odpoczywajcie spokojnie ! Czekamy na Wasz powrót . Pozdrawiam.

no i zwyczajowo …. Dziękuję za wypowiedż !
Avatar użytkownika
JagodaP
 
Posty: 498
Dołączył(a): N, 26.08.2007 17:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ................Margines.........

Postprzez sonja Wt, 04.08.2009 13:30

JagodaP napisał(a):Na tym kończę temat i już więcej nie będę polemizować ani z tobą ani z nikim innym.
a to po co było zaczynac?

zabrałam głos zamiast Ciebie , bez uzgodnienia z Tobą .
trzeba było uzgodnic.




Wyszło to spontanicznie
ale bez zrozumienia i znajomosci tematu, i Kamila tez, wiec po co?
Ostatnio edytowano Wt, 04.08.2009 13:52 przez sonja, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: ................Margines.........

Postprzez nie ma mnie Wt, 04.08.2009 13:38

........


P.S.
.....kurcze,
nie zdążyłam dopisać: Uwaga, a teraz wejdzie sonja ...
ech! .... ale następnym razem zdążę ;):):):):)
Lord, help me be the person my dog thinks I am.
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Re: ................Margines.........

Postprzez sonja Wt, 04.08.2009 13:40

szpilki zdejmij bedziesz szybsza :mrgreen:
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: ................Margines.........

Postprzez vivien Wt, 04.08.2009 14:18

.
Ostatnio edytowano So, 08.03.2014 19:29 przez vivien, łącznie edytowano 1 raz
vivien
 
Posty: 11942
Dołączył(a): Cz, 09.08.2007 19:38

Re: ................Margines.........

Postprzez vivien Wt, 04.08.2009 14:20

.
Ostatnio edytowano Śr, 05.03.2014 21:02 przez vivien, łącznie edytowano 1 raz
vivien
 
Posty: 11942
Dołączył(a): Cz, 09.08.2007 19:38

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez KAMIL Wt, 04.08.2009 14:24

Pozwol Jagodo P. na chwilowa samorealizacje, zanim dokladnie odpisze na gnebiace Ciebie watpliwosci.

Pozdrawiam Cie serdecznie, pale za nie zrozumienie temtu wpisze olowkiem, jak bys kiedys w przyszlosci chciala sie wypowiadac o historii, majac chociaz podstawowe informacje.

Podziwiam rowniez wybieg przed szereg. To chiba jakies dwa nagie miecze sa, albo inspiracja Powstaniem. Tak trzymaj. Bohaterow nigdy za malo.
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: ................Margines.........

Postprzez KAMIL Wt, 04.08.2009 14:56

JagodaP napisał(a):Kamil o co ci wlasciwie chodzi ? Już Nata próbowała dociec, a teraz ja pytam.
Już kolejny raz zarzucasz Placuniowi wykorzystanie twojego wizerunku bez twojej zgody.
Usilnie starasz się coś udowodnić. Ja byłam uczestnikiem tej imprezy i wierz mi, że ta może
4-5 min migawka zdjęć nie była skupiona na twojej osobie. Nikt niczego nie komentował
ani nie skupiał się na osobach /poza kilkoma okrzykami Anyi, która myślę, że bardziej
inspirowana płynem coś tam wykrzykiwała / Migawka skupiała się na wydarzeniach, jeszcze
raz podkreślam. Pokazane były jakieś grupowe zdjęcia.


Jagodo, a mialyscie moze na tegorocznym spotkaniu prosby i obietnice? no np. prosze byscie nie pisaly na forum szczegolow z..., albo prosze bys nie udostepniala mojego zdjecia, lub jakiegos innego konkretnie, osobom postronnym, albo umawiamy sie, ze nie wklejamy zdjec z naszego przedstawienia SHIRLEY. BYlo czy nie? ach, jesli nie, to powiem Ci tylko, ze na poprzednich spotkaniach takie honorowe slowa padaly, jak widac za malo honorowe by potrafic sie z nich wywiazac.
Komentarze szczerze mowiac malo mnie interesuja.

JagodaP napisał(a):Skończ już więc z tymi osobistymi podchodami
w stronę Placunia bo to już jest, delikatnie mówiąc męczące. Nie wyobrażaj sobie, że byłeś
jakimkolwiek obiektem zainteresowania Jaśminowców. Nie zaistniałeś też ani w naszej pamięci
ani w prasie światowej czy chociażby lokalnej. Ja osobiście nie kojarzę ciebie innego oprócz tego
co aktualnie pokazujesz w avatarze na tym forum /jeśli jesteś na nim ty / i niech tak zostanie.
Twoje pretensje chyba są zbyt narcystyczne i tylko w twojej głowie


Gdybys sie troche orientowala to bys takich glupot nie wypisywala. Moja osoba jest w calej tej sprawie zaledwie marginalna. Jesli potrzeba Ci wiecej glow bys pozwolila dwom doroslym osobom podejmowac rozmowe i zadawac pytania to proponuje powolac lawe przysieglych. To, ze pisze na forum jest spowodowane tylko i wylacznie jedna kwestia - ignorowaniem poza forum w sprawie wyjasnienia tej sprawy. To gdzie mam pisac? Dac ogloszenie w prase lokalnej czy chociazby swiatowej? Proponuje rowniez odrobine narcyzmu w zyciu, to dziala jak magnes, mowie Ci. ale nie bede wnikal w Twoje zycie intymne.

JagodaP napisał(a):[Nie wiem co chcesz osiągnąć ? Zrobić kolejną zadymę ? Ten temat nie potrzebuje tego typuatrakcji. Dziękujemy ! I jeszcze jedno, zdjęcie z wiankami nie było w ogóle edytowane
i nie jest na nim nasza gospodyni więc PUDŁO !


kolejna? a poprzednia kiedy zrobilem? czy juz mnie wsadzilas do jakiejs bojowki forumowej? Ten temat jak i kazdy inny potrzebuje tego co pisza na nim forumowicze. Dla wyjasnienia dodam, ze jako uzytkownik tego forum moge sobie pisac na kazdym temacie, zakladac je, edytowac i wklejac fotki malin i jagodek jak mnie najdzie ochota. Obciecie zdjecia o poltora centymetra to faktycznie zadna edycja. Pewno grafik komputerowy by mnie wysmial za takie stwierdzenie. OK. przyjmijmy wiec, ze zostalo obciete.dlaczego? nie wiem. Chiba by bylo wiecej chmur widac, bo przeca nie podejrzewam, ze komu moglo chodzic o to o co mi chodzi.

JagodaP napisał(a):Daj więc spokój kolejnym wymysłom. Mieliśmy tyle ciekawych zajęć i atrakcji i nikt nie
zajmował się ani intrygami ani plotkami.


a to TY tez wtedy musialas zbierac truskawki (nomen omen pyszne truskawki ma Placunio u siebie) albo po prostu zwyczajnie nie kojarzylas nickow, skoro mnie poznajesz bo avatarze i Ci umknelo.
Jagodko. Naprawde wyluzuj kochana to nie o Tobie mowa.


JagodaP napisał(a):Kamil życzę Ci sławy i samorealizacji, które jak będziesz chciał, to sam osiągniesz własnym staraniem.
Jaśminowcy nie robili i nie będą robili ci żadnej reklamy ani dobrej ani złej.
Na tym kończę temat i już więcej nie będę polemizować ani z tobą ani z nikim innym.


Dobrej? chiba przeceniasz nieco moc Placuniow, mimo tego wszystkiego dobrego i fajnego co robia (bo nie zaprzeczam! podziwiam naprawde za organizacje, checi, dzialania i sukcesy sportowe). Tobie rowniez zycze samorealizacji to wtedy nie bedziesz sie realizowac za innych.

JagodaP napisał(a):Przepraszam Cię Placunio, że zabrałam głos zamiast Ciebie , bez uzgodnienia z Tobą .Wyszło to spontanicznie bo nie lubię takich podchodów podjazdowych, rozumiem też
Twoje milczenie w tej sprawie.
Odpoczywajcie spokojnie ! Czekamy na Wasz powrót . Pozdrawiam.


nie szkodzi Jagodo. Przepraszam Placunio, ze odpowiedzialem za Ciebie, be uzgodnienia z Toba. Taka moda wyszla spontanicznie od Jagody. Milczenia Twojego co prawda nie rozumiem, ale pozostaje z nadzieja.

jeszcze biesiadnie. by sie w temacie trzymac chociaz jedna reka

Czerwone jagody

Czerwone jagody
Spadają do wody
Powiadają ludzie
Że nie mam urody

Czerwone jagody
Spadają do wody
Powiadają ludzie
Że nie mam urody

Choć urody nie mam
Ale czyste serce
za pana nie pójdę
Byle kogo nie chcę

Za pana nie pójdę
Sama się szanuje
Niechże mnie byle kto
W rączkę nie całuje

Raz mi matuś rzekła
Córuś moja droga
Przecież masz majątek
Na co ci uroda?

Majątku nie mają
A mają urodę
Tam się chłopcy schodzą
Jak po żywą wódę

Mamusiu tatusiu
Jam córeczka wasza
Kupcie mi korale
Do samego pasa

Do samego pasa
Do samiutkiej ziemi
Jam córeczka wasza
Tylko do jesieni.


http://www.youtube.com/watch?v=RvX7zz1c68o
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: ................Margines.........

Postprzez Agniś Wt, 04.08.2009 15:13

Hejka Jaśminowcy !

Placunie pewnie już gdzieś tam w drodze, hen tam gdzie oczy poniosą ... niech im ścieżka się ściele pod nogi piękna!

A ja zawitałam na Warmię !
Jestem z dzieciakami - czyli obóz przetrwania :)
I jeszcze zdążyłam na chwileczkę spotkać się z Placuniami !

Jagódka !!! Teraz na Ciebie kolej !
Najazd się zbliża :) Odezwę się !

Obrazek
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Re: ................Margines.........

Postprzez KAMIL Wt, 04.08.2009 15:19

to ja moze jeszcze jedna dedykacje bo az milo

http://www.youtube.com/watch?v=mdb4wu6n ... PL&index=9
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: ................Margines.........

Postprzez MarysiaB Wt, 04.08.2009 15:53

Ps. Aaa, nomen omen, zapomnialam napisac, ze posiadam tez duza zielona serwete, wypisz-wymaluj jak na zdjeciu. To co? Zabrac do torebki, jak bede leciala na 10. Noc?
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: ................Margines.........

Postprzez Agniś Wt, 04.08.2009 15:56

Marysiu,

Zabierz koniecznie !
Bo jak widać ta Placuniowa nie starcza na cały stół :)

Marysiu, robiąc ostatnie porządki przed wakacjami znalazłam płyty od Ciebie !!
Pamiętasz ???
Wzięłam sobie je do samochodu - cacuszka !
Ponownie dziękuję !
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Re: ................Margines.........

Postprzez MarysiaB Wt, 04.08.2009 16:04

OK, to robie liste na 10. Noc.
No pewnie, ze pamietam. Ciesze sie, ze ciesza.
Agnis, ale dzieci Ci rosna! Jak moje. :)
Udanego obozu przetrwania zycze, znaczy sie zaliczonego.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne