Sny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Sny

Postprzez Heritage Śr, 08.07.2009 16:40

Dzień Dobry Pani Krystyno,

Pani dzisiejszy post o Ojcu, który się Pani przyśnił przypomniał mi dziwne sny związane z moim dziadkiem, czyli ojcem mojej mamy. Nie ma już go ze mną od 15 lat i w tym czasie wiele się wydarzyło a on śnił mi się tylko 3 razy. Dokładnie.
Nie pożegnałem się z nim, nawet nie pamiętam naszego ostatniego spotkania.
Nie wiem o czym rozmawialiśmy i nie pamiętam czy powiedziałem mu jak bardzo go kocham.
Pamiętam tylko, że w czwartek zabrali go do szpitala a w niedziele już go nie było. Jednak wrócę do snu.
Zawsze gdy mi się śnił nie mówił nic, milczał tylko i patrzył na mnie. Patrzył w sposób, którego nie umiem opisać. Nigdy nie wiedziałem czy jego spojrzenie wyraża smutek, żal, radość, dumę lub wstyd. Nie wiem. Tylko patrzył. Nic więcej. Może to spojrzenie mówiło to wszystko a może nie mówiło nic. Jednak jeden jedyny raz się odezwał. Odezwał się w czasie kiedy byłem bliski obłedu lub wyjścia przez okno z 10p. Powiedział tylko: "nie jest wart by tak płakać" i od tamtego dnia a raczej nocy zrobiło mi się jakoś tak lżej choć nie powiem, że łatwiej.
Podobno gdy ktoś nam się śni to znaczy, że myśli o nas. Jak dla mnie to taka mądrość rodem z salonu fryzjerskiego lub poczekalni dentystycznej ale myślę, że gdy śni się nam ktoś, kogo już fizycznie nie ma to znak, że jest z nami.

Pozdrawiam serdecznie

M.

Ps.

Chryste nie mówiłem o tym nikomu :oops:
Avatar użytkownika
Heritage
 
Posty: 43
Dołączył(a): Wt, 18.11.2008 19:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Sny

Postprzez Krystyna Janda Cz, 09.07.2009 07:26

To dziwne to forum , ta strona czasem pozwala na zwierzenia. Ze mnie tez one wychodzą czasem niespodziewanie. Potem zastanawiam się czy skasować, czasem chcę skasować w ciągu dnia już z teatru, ale zapominam....Problem w tym ze tylko ja to pod nazwiskiem, Pan, Państwo możecie się zwierzać incognito, a zwierzenia, czasem jakieś wyznanie przynosi ulgę , radość czasem, zimniejsza poczucie samotności. Serdecznie pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja