Pina Bausch nie zyje!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pina Bausch nie zyje!!!

Postprzez maciejlysakowski Wt, 30.06.2009 23:19

Droga Pani Krystyno,
wczoraj umarla Pina Bausch! Miala 68 lat. Nigdy nie widzialem Jej Teatru "na zywo". Wybieralem sie do Wuppertalu w najblizszych tygodniach, razem z moimi studentami ze szkoly teatralnej w ktorej ucze. Nie zdazylem. Juz Jej nigdy nie zobacze... Wlasnie obejrzalem w TV dokumentalny film o Niej i Jej Teatrze Tanca. Niezwykla Artystka. Kochala swoich tancerzy, a oni kochali Ja. Zmarla na raka... Nie dbala o siebie, kiedy pracowala - niewiele jadla, duzo palila. Ten film o Niej nagrano w 2006 roku. Mowila w nim, ze ma jeszcze tyle planow, a jednoczesnie ma swiadomosc, ze zycie tak szybko sie konczy. Przezylam wiele wiosen - mowila - i mam nadzieje, ze jeszcze wiele przezyje...
Obrazek

Obrazek

To taka, dzis smutna wiadomosc, ktora musialem sie z Pania podzielic.

Zycze Pani spokojnego snu

Maciek
Avatar użytkownika
maciejlysakowski
 
Posty: 264
Dołączył(a): Śr, 23.11.2005 15:56
Lokalizacja: Kolonia/Niemcy

Re: Pina Bausch nie zyje!!!

Postprzez Krystyna Janda Śr, 01.07.2009 17:52

Tak i ja dziś cały czas o Niej myślę. Nikt z nas o siebie nie dba, nikt z tych co naprawdę pracują z pasja, wtedy wszystko inne wydaje się mniej ważne. Smutno mi ze poranne informacje nigdzie nie zamieściły ani słowa o Niej i ani jednego filmu. Oglądałam wszystko w nocy i rano we francuskiej telewizji.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron